Setkání s vínem

Setkání s vínem - Jiří Kopeček, | Dcparkrx.org

...ferenční místnost s 12 místy. Zjistit více ... První setkání s namibíjským vínem. Pouze... - Vinařství ... ... . Kontaktujte nás. Kniha: Setkání s vínem - Jiří Kopeček; Vilém Kraus. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Uspořádáme pro Vás zajímavá setkání s víny spojené s chuťově-vizuální návštěvou daného regionu. Naše řízené degustace a ochutnávky dopl ... Setkání s vínem - 5. aktualizované vydání | E-SHOP ... ... . Naše řízené degustace a ochutnávky doplňujeme promítáním z vinařství a zajímavým povídáním o vínu, jeho producentech a regionu odkud pocházejí. Akce připravujeme na míru klientovi. Kupte knihu Setkání s vínem od Vilém Kraus, Jiří Kopeček na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Setkání s vínem - 5. aktualizované vydání | E-shop Národního vinařského centra vám nabízí širokou nabídku informačních a propagačních materiálů o našich vínech, knih o víně, sommelierských potřeb a dalšího zboží - Národní vinařské centrum o.p.s. - obchod Únorové setkání s vínem 03.02.2017. Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na pravidelná Setkání s vínem, která se konají ve vinném klubu BOJANOVSKÉ BÚDY. V nabídce máme přes 200 druhů nejlepších vín z pečlivě vybraných 21 předních vinařství z vinařských podoblastí slovácké, velkopavlovické a mikulovské. Setkání s ví...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kopeček,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání s vínem.pdf

POPIS

Další vydání úspěšné publikace autorů prof. ing. Viléma Krause, CSc. a ing. Jiřího Kopečka je podstatně doplněno a aktualizováno. Oproti předchozím vydáním je nově zpracováno zatřídění vín s důrazem na nové kategorie (zemské víno, vína originální certifikace, vína s chráněným označením původu), zmíněna jsou BIO vína, biodynamická a autentická vína. Uvedeny jsou i nové odrůdy, zapsané do Státní odrůdové knihy v letech 2008-2011. Podobně jako v předchozích vydáních zde čtenáři naleznou potřebné informace o našich i světových odrůdách révy vinné včetně jejich fotografií, o výrobě vína a vinařství v ČR, o smyslovém hodnocení vín při degustacích i o případných vadách a chorobách vína a podobně.

Chcete si přečíst knihu?Setkání s vínem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kopeček,. Číst Setkání s vínem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY