Doma je všude

Doma je všude - Barbara Coudenhove-Kalergi | Dcparkrx.org

...je všude je vzpomínek plná. Jak by taky ne, autorka knihu napsala, když jí bylo kolem osmdesáti let ... Kniha: Doma je všude (Barbara Coudenhove-Kalergi) | Martinus ... . Teď jí je ještě víc, ale mám za to, že píše pořád. Spisovatelka a novinářka, zajímající se význačně o střední a východní Evropu, zrovna tak se ale v knize dočteme fascinující zprávy z východu ještě ... Pokud si myslíte, že chřest je záležitostí několika posledních let, mýlíte se. České hospodyně ho připravovaly už v 19. století. Kdysi dávno se pěstoval v moravských Ivanči ... Coudenhove-Kalergi, Barbara: Doma je všude - iLiteratura.cz ... . České hospodyně ho připravovaly už v 19. století. Kdysi dávno se pěstoval v moravských Ivančicích, odkud se dostal... 3,369 Likes, 33 Comments - Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin) on Instagram: "Karin: Ale to přísloví-všude dobře, doma nejlíp- je prostě přesný! 🥰" "Zuzana je všude jako doma" tak trochu postrádá svůj původní jiskřící náboj: přináší však vtipné tvůrčí i režijní nápady, promyšlenou gradaci představení a dále rozvíjí své tendence "dělání si legrace" z věcí, které si to zaslouží - viz třeba parodii na českou lidovou beatovku "Zasadil jsem konvalinku", v ......

INFORMACE

AUTOR
Barbara Coudenhove-Kalergi
DIMENZE
12,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Doma je všude.pdf

POPIS

Paměti slavné rakouské novinářky narozené v Praze. „Nachomýtla se“ k řadě zásadních událostí v regionu: byla u první návštěvy Jana Pavla II. v Polsku, vzniku nezávislých odborů v roce 1980 v Gdaňsku, pádu Berlínské zdi či válečných konfliktů v bývalé Jugoslávii. V roli zpravodajky rakouské televizní a rozhlasové stanice ORF pro střední a východní Evropu u nás prožila rok 1968 i sametovou revoluci. Václav Havel jí v roce 2001 udělil Řád TGM IV. třídy za podporu demokracie a lidských práv.

Chcete si přečíst knihu?Doma je všude ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Coudenhove-Kalergi. Číst Doma je všude Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY