Chladný den pro vraždu

Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | Dcparkrx.org

...kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme ... Kniha Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | knizniklub.cz ... . Máme skoro všechno a hned. Chladný den pro vraždu Dana Stabenow. Skladem 5+ ks 217 Kč Běžná cena 249 K č. Ušetříte 32 Kč (13 %) Vložit do ... Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 13 - 17 hod. Držme si palce. Dobré knihy Krásná literatura Próza Detektivky a napětí. Chladný den pro vraždu. Ohodnotit » Doporuči ... Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dobré knihy Krásná literatura Próza Detektivky a napětí. Chladný den pro vraždu. Ohodnotit » Doporučit známemu » ... Mystery Press, Praha. 2.4K likes. Nakladatelství české a zahraniční žánrové beletrie. 0 hodnocení Chladný den pro vraždu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kate Shugaková se po odchodu z kanceláře návladního v Anchorage vrací do rodného kraje na odlehlém severu Aljašky, aniž by tušila, že vzápětí dostane příležitost prokázat své detektivní ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Dana Stabenow
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladný den pro vraždu.pdf

POPIS

Kate Shugaková se po odchodu z kanceláře návladního v Anchorage vrací do rodného kraje na odlehlém severu Aljašky, aniž by tušila, že vzápětí dostane příležitost prokázat své detektivní schopnosti.Když se ztratí jeden z rangerů, místní si s tím nedělají velkou hlavu. Zřejmě už leží někde pod vrstvami sněhu, a ten jeho tělo vydá až s jarním táním. Jenže pak beze stopy zmizí i Katein bývalý kolega, který se rangera vydal hledat, a to Kate nemůže nechat jen tak… Stopy vedou k aleutské komunitě, v níž Kate vyrostla, a tak dobře ví, že zdejší lidé mezi lží a loajalitou a také mezi spravedlivou odplatou a chladnokrevnou vraždou často nevidí velký rozdíl.

Chcete si přečíst knihu?Chladný den pro vraždu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Stabenow. Číst Chladný den pro vraždu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY