Utajené hrady a zámky I.: Prahou po stopách panských sídel

Utajené hrady a zámky I.: Prahou po stopách panských sídel - Otomar Dvořák, | Dcparkrx.org

...rahou po stopách panských sídel. Otomar Dvořák, Pepson Josef Snětivý ... Utajené hrady a zámky I. - druhé, aktualizované vydání ... ... . Tweet Nakupte společně - Utajené hrady a zámky. Kniha Utajené hrady a zámky I. aneb Prahou po stopách panských sídel patří do série Utajené hrady a zámky. Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 644 Kč. Více o e-knize Utajené hrady a zámky II. (aneb Prahou podruhé po stopách panských sídel) Po úspěchu publikace Utajené hrady a zámky I. (aneb Prahou po stopách panských sídel) se Otomar Dvořák a Josef Pep ... Utajené hrady a zámky I. - druhé, aktualizované vydání ... ... . (aneb Prahou po stopách panských sídel) se Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý znovu vydali do pražských ulic a zákoutí, pod povrch moderní zástavby i do archivů - a představují další skryté skvosty na místech, kde by je často ... Utajené hrady a zámky I. aneb Prahou po stopách panských sídel - 2. vyd. ... Po úspěchu prvního vydání knihy Utajené hrady a zámky I., které je prakticky vyprodané, vám přinášejí vydání druhé, aktualizované. Opět se vydali do pražských ulic, parků, náměstí a skrytých koutů, vždyť za pouhé dva roky se leccos ... Utajené hrady a zámky I. (aneb Prahou po stopách panských sídel) Prodej skončil Zkušení spisovatelé a cestovatelé Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý vás už podruhé společně zvou na cestu. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Po úspěchu publikace Utajené hrady a zámky I. (aneb Prahou po stopách panských sídel) se Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý znovu vydali do pražských ulic a zákoutí, pod povrch dnešní zástavby i do archivů - a představují další skryté skvosty na... Po úspěchu publikace Utajené hrady a zámky I. (aneb Prahou po stopách panských sídel) se Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý znovu vydali do pražských ulic a zákoutí, pod povrch dnešní zástavby i do archivů - a představují další skryté skvosty na místech, kde by je často nečekal ani poučený čtenář (vždyť kdo z ... Čas Utajené hrady a zámky II. - Prahou po stopách panských sídel - Otomar Dvořák , Josef Pepson Snětivý . Po úspěchu publikace Utajené hrady a zámky I. (aneb Prahou po stopách panských sídel) se Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý znovu vydali do pražských ulic a zákoutí, pod povrch dnešní zástavby i do archivů - a představují další skryté skvosty na ... Čas Utajené hrady a zámky I.. Prahou po stopách panských sídel - Josef "Pepson" Snětivý, Otomar Dvořák . Zkušení spisovatelé a cestovatelé Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý vás znovu zvou na objevné cesty.Po úspěchu prvního vydání knihy Utajené hrady a zámky I., které je prakticky vyprodané, vám přinášejí vydání druhé, aktualizované....

INFORMACE

AUTOR
Otomar Dvořák,
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajené hrady a zámky I.: Prahou po stopách panských sídel.pdf

POPIS

Autoři vás už podruhé společně zvou na cestu. Tentokrát (až na výjimky) „jen“ na území hlavního města Prahy, jež je zdánlivě dopodrobna prozkoumané a popsané. Oba Prahu milují, pobývají v ní a dlouhodobě se její historií a památkami zabývají – a přesto i je překvapilo, kolik toho v tomto ohledu ještě nabízí… a skrývá. Zmapovali pro vás téměř osm desítek tvrzí, hradů, komend, zámků a zámečků. Několik málo jich bohužel mohli pouze nastínit, a zbytek už je na vaší fantazii, neboť se jedná o sídla, po nichž nezůstal žádný hmatatelný pozůstatek. Většinu však (mnohdy opakovaně) navštívili, propátrali a vyfotografovali, hledali v literatuře i archivech, ptali se místních… a občas nalezli netušené souvislosti, odkryli nepatrné zbytky nebo zůstali v údivu stát před nenápadným půvabem místa, které – stejně jako většina lidí – léta míjeli bez povšimnutí… Autoři záměrně opominuli jen Pražský hrad a Vyšehrad coby místa dostatečně popsaná v jiných publikacích. A budou velmi rádi, pokud s touto knihou (či jen s informacemi z ní vyčtenými ve vaší paměti) vyrazíte do ulic naší metropole. Odměnou vám budou nečekané nálezy a nezapomenutelné momenty.

Chcete si přečíst knihu?Utajené hrady a zámky I.: Prahou po stopách panských sídel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otomar Dvořák,. Číst Utajené hrady a zámky I.: Prahou po stopách panských sídel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY