Nejděsivější československé zločiny

Nejděsivější československé zločiny - Jaromír Slušný | Dcparkrx.org

...Jaromír - Jaromír Slušný se ve své knize zabývá zločinci na našem území ... Knižní recenze 164 Nejděsivější československé zločiny ... . Příběhy jedenácti nejznámějších československých bestiálních vrahů od roku 1918 až do současnosti jsou varováním i poučením. Proč se Nejděsivější československé zločiny Jaromír Slušný . Zboží se již neprodává ... Miroslav Kučera je český kriminalista, spolupracovník Československé televize, hlasatel pořadu FKÚ pátrá, radí, informuje. Je i autorem detektivek. V knížce Nejděsivější československé zločiny p ... Knižní recenze 164 Nejděsivější československé zločiny ... . Je i autorem detektivek. V knížce Nejděsivější československé zločiny popisuje nejbrutálnější případy, s nimiž se za dobu své kariéry setkal. Za jeho beštiálne zločiny mu súd udelil trest smrti. Ladislav Hojer bol popravený 7. augusta 1986. Zdroj: Mirka, Nejděsivější československé zločiny, kriminalistika.eu. Mix Ladislav Hojer pripady vrah vražda . Pridaj komentár Zrušiť odpove ... Vzpomínáte na punčocháče za totáče? Ty, co nosilo každé dítě, blbě se oblékaly, neustále rolovaly dolů a pokud jste si na ně šlápli, následoval zaručený držkopád? Každý kousek oděvu, hračka nebo stroječek má svůj příběh a díky unikátnímu projektu, ve Miroslav Kučera je český kriminalista, spolupracovník Československé televize, hlasatel pořadu FKÚ pátrá, radí, informuje. Je i autorem detektivek. V knížce Nejděsivější československé zločiny popisuje nejbrutálnější případy, s nimiž se za dobu své kariéry setkal. Košík je prázdný. Zobrazit. Zboží celkem: 0 Kč Bestsellery; Novinky; Cizojazyčné knihy; Doprava a platba Trávit čas knihou Historie zámku a panství Třemešek! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Historie zámku a panství Třemešek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jaromír Slušný. Miroslav Kučera je český kriminalista, spolupracovník Československé televize, hlasatel pořadu FKÚ pátrá, radí, informuje. Je i autorem detektivek. V knížce Nejděsivější československé zločiny popisuje nejbrutálnější případy, s nimiž se za dobu své kariéry setkal. (nejděsivější kriminální případy 20. století) 3. rozšířené a přepracované vydání, vyšlo pod názvem Nejděsivější československé zločiny XYZ (2012) 978-80-7388-638-7 216 2. rozšířené a přepracované vydání, vyšlo pod názvem Nejděsivější československé zločiny XYZ (2006) 80-87021-06-1 ... Miroslav Kučera je český kriminalista, spolupracovník Československé televize, hlasatel pořadu FKÚ pátrá, radí, informuje. Je i autorem detektivek. V knížce Nejděsivější československé zločiny popisuje nejbrutálnější případy, s nimiž se za dobu své kariéry setkal....

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Slušný
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejděsivější československé zločiny.pdf

POPIS

Jaromír Slušný se ve své knize zabývá zločinci na našem území. Příběhy jedenácti nejznámějších československých bestiálních vrahů od roku 1918 až do současnosti jsou varováním i poučením. Proč se vůbec brutalitou vyšinutých osobností a psychopatů zabývat, proč číst děsivá svědectví hrůzných činů? Jistě ne pro rozptýlení. Pronikneme-li hlouběji do povah zločinců, možná se v budoucnu podaří podobným činům předcházet či jejich pachatele snáze odhalovat.

Chcete si přečíst knihu?Nejděsivější československé zločiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Slušný. Číst Nejděsivější československé zločiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY