Edukace v porodní asistenci

Edukace v porodní asistenci - Bohdana Dušová, | Dcparkrx.org

... asistence; Metodologie ošetřovatelství a porodní asistence; Konceptuální modely v ošetřovatelství a porodní asistenci; Klasifikace lidských potřeb; Reakce na neuspokojení základních potřeb; Ošetřovatelské standardy, metodika tvorby, ošetřovatelský audit; Standardy v porodní asistenci ... Edukace v porodní asistenci | proSestru.cz ... ... Edukace v porodní asistenci (e-kniha) Autor: kolektiv ; Bohdana Dušová Publikace určená zejména studentům porodní asistence seznamuje s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní vzdělávání u žen v těhotenství, při porodu a v období po porodu. ... Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klien ... Edukace v porodní asistenci - Dušová Bohdana | Knihy Grada ... . ... Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke ......

INFORMACE

AUTOR
Bohdana Dušová,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Edukace v porodní asistenci.pdf

POPIS

Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke studentům. Je kladen důraz na vzdělávání – edukaci klientek. Je nutné, aby se studenti a studentky dokázali v této široké oblasti orientovat a získali potřebné informace v ucelené podobě. Knihy doposud věnované této problematice jsou zaměřeny pouze na ošetřovatelství a nezabývají se porodní asistencí.

Chcete si přečíst knihu?Edukace v porodní asistenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdana Dušová,. Číst Edukace v porodní asistenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY