Vespasián 5: Vládcové Říma

Vespasián 5: Vládcové Říma - Robert Fabbri | Dcparkrx.org

...zence obětovat v den letního slunovratu ... Kniha Vespasián 5 - Vládcové Říma - Robert Fabbri | Dobré ... ... . Vespasián 5 - Vládcové Říma. Robert Fabbri. BB/art, 2019. 13,78 € 16,40 ... 5. Tak trochu ženatý ... Vespasián Vládcové Říma Robert Fabbri. Skladem 5+ ks 270 Kč Běžná cena 349 K č. Ušetříte 79 Kč (23 %) Vložit do ... Vespasián 5 - Vládcové Říma - Fabbri Robert - Je rok 45 po Kristu. Vespasiánův bratr Sabinus padl v Británii do zajetí druidů, kteří mají v úmyslu nabídnout svým bohům mocnou oběť - ne jednoho římského legáta, ale hned dva. Vědí, že Vespasián přijde Fabbri R ... Vespasián 5: Vládcové Říma - Robert Fabbri | Knihy Dobrovský ... . Vědí, že Vespasián přijde Fabbri Robert: Vespasián 5 - Vládcové Říma. 100% Hodnocení: 5. 1 hodnocení ... Editions for Masters of Rome: 0857899643 (ebook published in 2014), (Kindle Edition published in 2014), (Kindle Edition published in 2015), (Paperback pu... Vespasián 5: Vládcové Říma Robert Fabbri. 349 Kč ... Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života. Vespasián: Falešný římský bůh Robert Fabbri. Kupte knihu Vespasián 5: Vládcové Říma od Robert Fabbri na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Vládcové Říma jsou pátým svazkem autorova románového cyklu VespasiánJe rok 45 po Kristu. Vespasiánův bratr Sabinus padl v Británii do zajetí druidů, kteří mají v úmyslu nabídnout svým bohům mocnou oběť - ne jednoho římského legáta, ale hned dva. Vědí, že Vespasián přijde bratrovi na pomoc, a chtě Vespasián se snaží zachránit bratra a současně pokračuje v dobývání jihozápadu strašidelného ostrova. Než však tažení dokončí, je povolán zpět do Říma, do centra císařské politiky. Zde stále drží v rukou moc Claudiovi tři propuštěnci. Je autorem devítisvazkového románového cyklu Vespasián, z nichž pět již vyšlo i česky, s podtituly Obránce Říma, Římský popravčí, Falešný římský bůh, Padlý římský orel a Vládcové Říma. Kromě románu Arminius: The Limits of the Empire napsal také řadu povídek vydaných jako e-knihy....

INFORMACE

AUTOR
Robert Fabbri
DIMENZE
11,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Vespasián 5: Vládcové Říma.pdf

POPIS

Je rok 45 po Kristu. Vespasiánův bratr Sabinus padl v Británii do zajetí druidů, kteří mají v úmyslu nabídnout svým bohům mocnou oběť – ne jednoho římského legáta, ale hned dva. Vědí, že Vespasián přijde bratrovi na pomoc a chtějí sourozence obětovat v den letního slunovratu. Ale komu je vlastně obětují? Jací bohové vládli ostrovu před příchodem Keltů? Toto tajemství znají pouze druidové. Bytost, kterou uctívají, je ztělesněné zlo. Vespasián se snaží zachránit bratra a současně pokračuje v dobývání jihozápadu strašidelného ostrova. Než však tažení dokončí, je povolán zpět do Říma, do centra císařské politiky. Zde stále drží v rukou moc Claudiovi tři propuštěnci. Messalinin čas na císařském trůnu se blíží k tragickému konci a každý z propuštěnců se rozhodl vsadit na jinou ženu, jež má vládnout po Claudiově boku. Která z těchto tří žen vyjde z boje vítězně? A za jakou cenu pro Vespasiána? Vládcové Říma jsou pátým svazkem autorova románového cyklu Vespasián.

Chcete si přečíst knihu?Vespasián 5: Vládcové Říma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fabbri. Číst Vespasián 5: Vládcové Říma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY