Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století

Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století - Hana Králová | Dcparkrx.org

...zahraniční služba v 19. století. KRÁLOVÁ Hana ... Představy společenství a strategie sebeprezentace ... . Info: Agentura Pankrác, 2012 (1.) - brož., 132 str. EAN: Ve službě monarchii ... dosažení potřebného vzdělání je část práce věnována i nezbytné výchově a vzdělávání adeptů zahraniční služby. (rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století) Předmětná hesla Státní úředníci - Rakousko - 18.-20. stol. Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uhers ... Představy společenství a strategie sebeprezentace ... . Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století Hana Králová Nakladatel: Agentura Pankrác 2012 Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století - Králová Hana - 14,6x21. Studie mapuje vývoj státního úřednictva od reforem provedených v polovině 18.století ...

INFORMACE

AUTOR
Hana Králová
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století.pdf

POPIS

Studie mapuje vývoj státního úřednictva od reforem provedených v polovině 18.století a to s hlavním důrazem na zahraniční službu monarchie. Zde se především jedná o organizaci a strukturu v rámci centrální instituce Státní kanceláře a později Ministerstva císařského a královského domu a zahraničí. Nejrozsáhlejší kapitola je zaměřena na vysoké úředníky konceptní služby a s pomocí archivních pramenů, pamětí a dalších dostupných zdrojů mapuje jejich kariéru ve státní službě. Vzhledem k nezbytnosti dosažení potřebného vzdělání je část práce věnována i nezbytné výchově a vzdělávání adeptů zahraniční služby.

Chcete si přečíst knihu?Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Králová. Číst Ve službě monarchii: Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY