Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách

Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách - Radek Diestler | Dcparkrx.org

...epublice sobě rovného. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách ... Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách ... ... . Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách.Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalé... Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Karlovarský kraj M ... Marshally na doraz - historii bigbeatu v západních Čechách ... ... ... Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Karlovarský kraj Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Marshally na doraz - historii bigbeatu v západních Čechách autor: Diestler Radek dopor. cena: 550 Kč naše cena: 484Kč Marshally na doraz vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000, přičemž důraz klade na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Kaleidoskop jednotlivých scén v kraji se skládá v plastický obraz historie rockové hudby na bývalé „pevné hrázi socialismu a míru". Autorem monumentální monografie Marshally nadoraz - Historie bigbeatu v západních Čechách je hudební novinář a historik Radek Diestler. V první polovině devadesátých let vnášel za nemalé nevole tehdejších čtenářů do tehdy ještě ryze metalového Rock Reportu střípky klasičtěji střiženého rocku, čímž ... 06.01.2020 675 × 360 Radek Diestler: Marshally nadoraz - Historie bigbeatu v západních Čechách (2019) Nasledujúci obrázok Pridaj komentár Zrušiť odpoveď Marshally na doraz - historie bigbeatu v západních Čechách - Radek Diestler. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách...

INFORMACE

AUTOR
Radek Diestler
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách.pdf

POPIS

Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Přináší příběhy známých i dávno zapomenutých skupin. Rozhovory s jejich členy jsou kombinovány s důkladným výzkumem archivů a soukromých sbírek. Připomínají důležitá místa, události i postavy v zákulisí. Marshally na doraz jsou kusem historie českého Západu v posledních letech minulého tisíciletí a kusem mládí většiny z nás.

Chcete si přečíst knihu?Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Diestler. Číst Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY