Vnitřní čas

Vnitřní čas - Pavla Melková, | Dcparkrx.org

...ch m 3 /hod a vy díky němu můžete posoudit, která klimatizace bude fungovat efektivněji ... Vnitřní čas - Pavla Melková, Michal Škoda | KOSMAS.cz ... ... . Vnitřní světy, Praha. 337 likes. Ráda vám pomohu ukázat cestu k vašemu vnitřnímu světu. Přeji si, ať navážete spojení se svou duší a tím získáte poznání vašich darů zde na Zemi. Vnitřní čas. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlou ... Čas růží - 2. premiéra - 17. 3. 2017 - YouTube ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Muzikál s písněmi Karla Gotta se představil premiérovému publiku. I při druhé premiéře si vysloužil velké ovace! Nabízím individuální emoční terapie, během kterých pracujeme s nevědomými programy a myšlenkovými bloky. Dochází k hlubokému uzdravení, uvolnění blokád, strachů, bojů ve vztazích a životě. Terapie probíhá pomoci přepisu limbického otisku a pomocí metod alternativní psychologie. S láskou Samaya - Vnitřní láska VNITŘNÍ ČAS Pavla Melková Michal Škoda. Sbírka básní, text a koncepce knihy: Pavla Melková Obrazová část: Michal Škoda (výběr z autorských deníků) Fotog...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Melková,
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní čas.pdf

POPIS

Sbírka poezie Pavly Melkové je propojena s autorskými deníky výtvarníka Michala Škody. Autoři nás společně provádějí cestou skrze obrazy vnímání prostředí našeho života. Procházíme časem a prostorem každodennosti. Pocit, který v nás prostředí vyvolává, vytváří obraz v naší hlavě. Není to už obraz reálného místa, ale prožitku z něj. Ten se stává součástí našeho vnitřního prostoru a propojuje se s krajinou duše. Slova poezie jsou obrazem, výtvarný obraz je poezií. Nabízejí nám jazyk prožívání místa, jazyk propojení našeho vnitřního prostoru s ním, jazyk zákoutí duše. Jeho čtení i vytváření prohlubuje citlivost a schopnost porozumění okolnímu světu i sobě samým. A možná dokáže být i jazykem - lávkou dorozumění člověka s člověkem.

Chcete si přečíst knihu?Vnitřní čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Melková,. Číst Vnitřní čas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY