V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení

V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar | Dcparkrx.org

... bude milým a vítaným společníkem. Hodnocení: 90 % Za čtenářský zážitek z pera mladé autorky, který mě vážně bavil i za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Grada - Cosmopolis ... V zajetí vlčích máků | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Dominika | Kdo jsem... To je dobrá otázka. A velice těžká. Ale můžu vám přiblížit moje současné já na tomhle blogu: WWW.DOMINIKA-VANKOVA.CZ V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení (978-80-271-2094-9) Ostatní knihy . Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda ... V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - KOSMAS.cz ... . Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? V zajetí vlčích máků - Dominika Digtyar - e-kniha . eBook: Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení Autor: Digtyar Dominika. Anežka vede život jako každý maturant. Zato její nový soused vzbuzuje celou řadu otázek. Kde přišel k jizvě přes celou tvář? Proč žije jen se svým strýcem, který mu neřekne jinak než Falko? Kam spolu každou chvíli mizí? 2 produktů v kategorii Komiksy pro děti a mládež Nakladatelství Cosmopolis. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! V červnu 2019 vyjde u nakl. Grada ya fikce V zajetí vlčích máků-nepodceňuj znamení, pod jménem Dominika Digryar. V listopadu 2015 vyšel soubor povídek DivergentCzech, do nějž jsem přispěla svou povídkou Srdcetep. Má první kniha se jmenuje Duše. První část fantasy románu Dravčí oko vyšla jako ebook.. V zajetí vlčích máků (e-kniha) Dominika Digtyar, Grada (2019) ... Nepodceňuj znamení. Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda?...

INFORMACE

AUTOR
Dominika Digtyar
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení.pdf

POPIS

Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov. Do jejich ulice se přistěhoval chlapec Falco a jeho strýc Riko.Falko a Anežka se spolu začnou kamarádit a jejich přátelství se promění v lásku. Anežka ale netuší, co se začne dít s jejím životem, a co je Falko a Riko zač.Její život se otočí vzhůru nohama. V rodině Falka a Rika je samé tajemství, lži a strach, do kterého je Anežka zatažena a brzy ji jde o život. Dokáže ji Falko, který ji miluje, ochránit před mafií, která je vydírá, kvůli schopnostem, které mají? Kniha je napínavá, dobře se čte. Děj je plný lásky, překvapení, nebezpečí a tajemna zároveň. Mohu jen doporučit.

Chcete si přečíst knihu?V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominika Digtyar. Číst V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY