Bez smilování

Bez smilování - Joanna Schaffhausen | Dcparkrx.org

...traligové tabulky. Do toho musejí hokejové Pardubice řešit i mimohokejové problémy ... Kniha Bez smilování - Schaffhausen Joanna | Dobré Knihy.cz ... . Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. ... Bez smilování je druhý díl série a přestože to má být volné pokračování, tak mě docela vadilo, že jsem nečetla první díl. Zápletka co se případu týká je sice úplně nová, ale život hlavních hrdinů je ... Ellery Hathawayová: Bez smilování - Joanna Schaffhausen ... ... . Zápletka co se případu týká je sice úplně nová, ale život hlavních hrdinů je dost tence propojený, takže pokud knihu chcete číst, tak rozhodně až po prvním dílu. Na knize Bez smilování je docela dost věcí, ze kterých nejsem nadšená, ale stejnou měrou jsou tam i věci, které se mi opravdu moc líbí. Je to teda rozhodně dobrá detektivka, ale nic víc. Takové průměrnější čtení na oddech, které člověku zkrátí dlouhou chvíli, ale moc mu z něj nezůstane....

INFORMACE

AUTOR
Joanna Schaffhausen
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez smilování.pdf

POPIS

Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Jenomže Ellery má mnohem důležitější věci na práci než „poznat, co v jádru cítí.“ Zaprvé – má podezření, že jeden ze členů terapeutické skupiny před lety napomohl k nespravedlivému odsouzení nevinného člověka za žhářství s následkem úmrtí. Za další – na Ellery se obrátila žena, která přežila brutální znásilnění, a očekává od ní pomoc. Muž, který ji přepadl a je stále na svobodě, má schopnosti Spidermana a oběti atakuje tak, že jim vleze oknem do ložnice. Ellery žádá o radu svého přítele Reeda Markhama, který ji kdysi osvobodil ze spárů úchylného vraha a později jí pomohl s prvním opravdu náročným případem v její kariéře a opět jí zachránil život. Reeda tato nepředvídatelná žena stále přitahuje, ale potíž je v tom, že nyní ho očekává velké kariérní povýšení a jeho šéf má jedinou podmínku: Reed se musí držet stranou od Ellery.Ellery ignoruje veškerá varování. Namísto toho se hrabe v minulosti všech kolem kromě sebe – což jí v nejlepším případě přinese trvalý vyhazov z práce a v nejhorším skončí v márnici.

Chcete si přečíst knihu?Bez smilování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Schaffhausen. Číst Bez smilování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY