V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení

V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar | Dcparkrx.org

...daje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov ... V zajetí vlčích máků | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Do jejich ... Název: V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení. Autor: Dominika Digtyar. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-271-2094-9. EAN: 9788027120949. Objednací kód: NA353458 V zajetí vlčích máků — Nepodceňuj znamení. Dominika Digtyar. Grada Publishing. Anežka vede život jako každý maturant. Zato její nový soused vzbuzuje c ... V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - KOSMAS.cz ... . EAN: 9788027120949. Objednací kód: NA353458 V zajetí vlčích máků — Nepodceňuj znamení. Dominika Digtyar. Grada Publishing. Anežka vede život jako každý maturant. Zato její nový soused vzbuzuje celou řadu otázek. Kde přišel k jizvě přes celou tvář? Proč žije jen se svým strýcem, který mu neřekne jinak než Falko? V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení. Dominika Digtyar ... V zajetí vlčích máků Autor: Digtyar, Dominika Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788027120949 ISBN: 978-80-271-2094-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,8 cm Rok vydání: ... Hledáte V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení od Dominika Digtyar? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Pak zbystřete, protože young adult oddechovka V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení, která vyšla u nakladatelství Cosmopolis - Grada slibuje, že sice půjde o život, ale hrdinové se snaží zachránit sami sebe. V zajetí vlčích máků. Nepodceňuj znamení. Digtyar Dominika. Anežka vede život jako každý maturant. Zato její nový soused vzbuzuje celou řadu otázek. Kde přišel k jizvě přes celou ...

INFORMACE

AUTOR
Dominika Digtyar
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení.pdf

POPIS

Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov. Do jejich ulice se přistěhoval chlapec Falco a jeho strýc Riko.Falko a Anežka se spolu začnou kamarádit a jejich přátelství se promění v lásku. Anežka ale netuší, co se začne dít s jejím životem, a co je Falko a Riko zač.Její život se otočí vzhůru nohama. V rodině Falka a Rika je samé tajemství, lži a strach, do kterého je Anežka zatažena a brzy ji jde o život. Dokáže ji Falko, který ji miluje, ochránit před mafií, která je vydírá, kvůli schopnostem, které mají? Kniha je napínavá, dobře se čte. Děj je plný lásky, překvapení, nebezpečí a tajemna zároveň. Mohu jen doporučit.

Chcete si přečíst knihu?V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominika Digtyar. Číst V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY