Moje první počítání

Moje první počítání - Melanie Hibbert | Dcparkrx.org

... který je určen pro malé milovníčky čísel ... Kniha: Moje první počítání - Melanie Hibbert | Knihy.ABZ.cz ... . ... Počítání od 1 do 5 (2 strany) Počítání od 1 do 10 (2 strany) Počítání od 11 do 20 (1 strana) Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku. Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy. Moje první čísla ukáží dětem, že i č ... Kniha: Moje první počítání - Melanie Hibbert | Knihy.ABZ.cz ... . Moje první čísla ukáží dětem, že i čísla mohou být zábava a naučí je rozeznat jedničku od trojky a šestku od dvojky. S pomocí chytré knížky mohou rodiče dětem osvětlit základy počítání a zábavnou formou s nimi počty procvičit. Veselé počítání: Moje první školní tabule (978-80-7371-420-8) Kniha - 14 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Chceš se naučit psát čísla od 1 do 10 na tabuli? Vezmi křídy a zkus to, je to snadné. Moje první čítanka: 171115 Pracovní sešit k Mojí první čítance: 171705 Písanka I: 171706 Písanka II : 171770 Písanka III: 171805 ... Moje počítání 5: 171121 Moje počítání 6: 171859 Počítáme zpaměti 2: 171860 Počítáme zpaměti 3 Prvouka 171882 Pracovní sešit ke Světu okolo nás 2/1 ... První zlomek má ve jmenovateli trojku, druhý zlomek dvojku. V tuto chvíli je jen těžko sečteme, ale pokud první zlomek rozšíříme dvojkou, bude mít ve jmenovateli šestku a pokud druhý zlomek rozšíříme trojkou, bude mít ve jmenovateli také šestku. Nyní mají již oba zlomky stejný základ a můžeme je jednoduše sečíst. Matematika. Pro 1. ročník Pro 2. ročník Pro 3. ročník Pro 4. ročník Pro 5. ročník Tematicky ... Moje první počítání 5 3 recenze Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního - šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. Kniha Moje první počítání (Melanie Hibbert) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku. Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy. Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku. Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy. Moje první počítání. Kdo napsal knihu Moje první počítání? Autorem je Melanie Hibbert. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
8,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první počítání.pdf

POPIS

Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního – šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. V knížce s více než dvěma stovkami barevných fotografií se děti naučí čísla od 1 do 20 a ještě o kousek dál, jak jdou čísla za sebou, jak odhadnout počet, jak poznat pár nebo jak na sčítání a odčítání – to vše hravou formou, aby se pro ně počítání stalo zábavou.

Chcete si přečíst knihu?Moje první počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první počítání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY