Nejhorší děti na světě 3

Nejhorší děti na světě 3 - David Walliams | Dcparkrx.org

...ní Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Nejhorší děti na světě 3 - Knihkupectví Luxor ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nejhorší děti na světě 3 3.5. 4 recenze ; Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. A ejhle, na světě je nová kniha ... Nejhor ... Walliams David: Nejhorší děti na světě Kniha od 222 Kč ... ... . A ejhle, na světě je nová kniha ... Nejhorší děti na světě 3. David Walliams,Tony Ross. 0.0 z 5 hvězdiček. 298 K ... Nejhorší děti na světě 3 Autor: Walliams, David Nakladatel: Argo EAN: 9788025728192 ISBN: 978-80-257-2819-2 Originál: The World´s Worst Children 3 Překlad: Volhejnová, Veronika Ilustrace: Ross, Tony Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20 cm ... Všechny informace o produktu Kniha Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams. Top 10 Nejhorší práce na světě - https://goo.gl/jRsW2g Top 10 nejzvláštnější živočichové - https://goo.gl/b0CdBf Retro Snake [Mobilní koutek #1] - https://goo.gl/zBc0Tt 0 hodnocení Nejhorší děti na světě 3 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi ... Nejhorší děti na světě 3 298,-255,-Skladem > 10 ks. Koupit....

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
9,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší děti na světě 3.pdf

POPIS

Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. A ejhle, na světě je nová kniha deseti příběhů o nejhorších dětech. Poznáte Vejtahu Vítězslava, Panovačnou Patricii, Jedovatého Jošta a mnoho dalších. Ale nebojte, i oni dostanou, co si zaslouží! „David Walliams je stále lepší a lepší.“ (Telegraph)

Chcete si přečíst knihu?Nejhorší děti na světě 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Nejhorší děti na světě 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY