Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání

Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání - Jiří Knor, | Dcparkrx.org

...(2. vydání v tisku) Dobiáš V: Prednemocničná urgentná medicína, Osveta, Martin, 2 ... Farmakoterapie urgentních stavů - Online catalog of the ... ... . vydání 2012 Pokorný J. a kol: Lékařská první pomoc. 2. Přepracované vydání, Galén, Praha 2010 nácvik základní a rozšířené resuscitace na modelu (dospělý, dítě, novorozenec), model AED, pomůcky na UPV (každý účastník dostane resuscitační roušku, která mu skončení kurzu zůstane), intraoseální přístup Doporučená literatura Knor J., Málek J.: Farmakoterapie urgentních stavů, 2. doplněné vydání. Farmakoterapie u ... Farmakoterapie urgentních stavů - Portaro - library ... ... ., Málek J.: Farmakoterapie urgentních stavů, 2. doplněné vydání. Farmakoterapie urgentních stavů 374 CZK Nové Skladem. Popis knihy; Doprava a platba; Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. První část knihy seznamuje lékaře s nejčastěji používanými léky v podmínkách neodkladné péče ... Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. Farmakoterapie urgentních stavů Jiří Knor, Jiří Málek. 495 Kč ... Farmakoterapie urgentních stavů - Málek Jiří, Knor Jiří, Jak počítat sacharidy? Praktická diabetologie, 6. aktualizované a rozšířené vydání . Audioknihy Maxdorf. S dráčkem do pravěku - Michal Vaněček - CD . Návrat ze Zvonkové země - Jan Přeučil, Renata Petříčková, Eva Hrušková ... elektivní. elektivní - výběrový. E. operace plánovaná, umožňující adekvátní přípravu pacienta. Srov. akutní, selektivní, urgentní lat. eligo ... mediastinum. mediastinum - mezihrudí. Prostor v hrudní dutině mezi pleurálními dutinami plícemi. Vpředu je ohraničeno hrudní kostí, vzadu páteří. Léčba pooperační bolesti. Kdo napsal knihu Léčba pooperační bolesti? Autorem je Jiří Málek, Pavel Ševčík. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.. Copyright © Maxdorf 1998-2020 | Impressum | Naši partneřiImpressum | Naši partneři...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Knor,
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. První část knihy seznamuje lékaře s nejčastěji používanými léky v podmínkách neodkladné péče, její součástí je abecední seznam základních léků používaných v neodkladných situacích, jejich charakteristika, indikace a kontraindikace, dávkování a způsob podání a významné interakce. Druhá část knihy je věnována klinickým situacím, které vyžadují rychlé řešení. Jsou uvedeny základní příznaky, diferenciální diagnostika a doporučený postup. Vybrané stavy jsou doplněny reálnými situacemi (kazuistikami) ilustrujícími komplexní přístup s použitím léků a moderních technických prostředků.

Chcete si přečíst knihu?Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Knor,. Číst Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY