Poselství bohů: Pátrání po záhadách minulosti

Poselství bohů: Pátrání po záhadách minulosti - Magdalena Zachardová | Dcparkrx.org

...li vyslanci z cizích hvězdných soustav ... Kniha Legendární opolidé - výpravy za přízračnými obry ... ... . Děj se prolíná křížem krážem celým světem a pátrá po dosud nevysvětlitelných jevech a záhadách lidstva. přehled ... Poselství bohů (1976) Podobné . Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy ... A zpátky k tradičnějším tajemstvím. Jaký nejzáhadnější příběh jsi během svého pátrání po záhadách prožila a kdy to bylo? Kupodivu se tak stalo ne při bádání, ale v běžném životě, a šlo o poltergeista. Mám taky pár podivných úkazů zachy ... mysti | Katalog | Želví doupě - knihkupectví, antikvariát ... ... . Mám taky pár podivných úkazů zachycených na fotkách, a nemyslím tím orby. Erich von Däniken pátral po celém světě a narazil přitom na značné podobnosti a souvislosti: Bohové, o nichž je řeč v této knize, používali technicky dokonalá nebeská plavidla, nebyli ani zdaleka bez chyb a omylů, vyhubili statisíce nevinných... Mystérium pražského orloje. Dokument (2013). Jaká poselství ukrývá geniální staroměstský hodinový stroj? Reportér Stanislav Motl pátrá v dokumentárním cyklu České televize po záhadách a neznámých historických souvislostech. (27 min) Stopy, fakta, tajemství je autorský ......

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Zachardová
DIMENZE
4,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství bohů: Pátrání po záhadách minulosti.pdf

POPIS

Vědcům, archeologům i záhadologům na celém světě vrtá hlavou již po mnoho desetiletí stále jedna a táž nápadná skutečnost: Proč znovu a znovu nacházíme na naší planetě stále nové, technicky neuvěřitelně vyspělé artefakty, které se nijak neslučují s ustálenou představou postupného vývoje naší civilizace? Autorka se ve své knize zaměřuje na právě takové záhady a provádí nás po místech, která s nimi jsou spojena.

Chcete si přečíst knihu?Poselství bohů: Pátrání po záhadách minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Zachardová. Číst Poselství bohů: Pátrání po záhadách minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY