Moje první slova

Moje první slova - Melanie Hibbert | Dcparkrx.org

...a dítě, ale i na rodiče. Jsme přesvědčené, že dlouhodobě prožívané nepříjemné emoce a neschopnost se domluvit, vytváří další bloky v komunikaci jako takové, a proto je pozornost v kurzu zaměřena jak na dítě, tak na maminku ... Sešity se samolepkami Moje první slova (Svojtka) a Tvary ... ... . Výuková aplikace pro nejmenší obsahuje více než 500 základních slov, které rozšíří slovní zásobu Vašeho dítěte. Po spuštění si zvolíte postavičku chlapce nebo dívky, která se zobrazí v deseti různých lokacích (kuchyně, koupelna, předsíň, půda, město, obchod, hřiště, farma, dětský pokoj). Názvy objektů, které dítě poklepe svými prsty, jsou ... Doma máme dva sešity - První slova a Moje první samolepky - Tvary. Sešity jsou velmi pěkně provedeny. Samolepky nelze opakovaně strhnout, což je velká škoda. Sešit Moje pr ... Moje prvni slova obrazkovy slovnik levně | Mobilmania zboží ... . Názvy objektů, které dítě poklepe svými prsty, jsou ... Doma máme dva sešity - První slova a Moje první samolepky - Tvary. Sešity jsou velmi pěkně provedeny. Samolepky nelze opakovaně strhnout, což je velká škoda. Sešit Moje první tvary děti vylepily skoro celý chvilinku. Kéž by šlo samolepky vrátit na místo a lepit znova, ale to bohužel nejde. Moje první slova - TISK. Netrpělivě čekáte na první slova a nepřicházejí? Ham, hají, hačí ...

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první slova.pdf

POPIS

Když malé děti poznávají svět, učí se zároveň pojmenovávat věci kolem sebe. Knížka Moje první slova plná barevných fotografií děti naučí, jak se říká věcem, které znají z domova, ze školky nebo z přírody. Prozradí jim, jak pojmenovat zvířata a jejich mláďata, části těla, základní tvary, věci každodenní potřeby či sportovní vybavení, ale nejen to. Ať už se děti snaží sdělit svoje pocity, pojmenovat barvy či protiklady, nebo třeba říct, co právě dělají, tato knížka jim určitě pomůže najít ta správná slova.

Chcete si přečíst knihu?Moje první slova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první slova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY