Houbaříme od jara do zimy

Houbaříme od jara do zimy - Radomír Socha | Dcparkrx.org

...toucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků ... Houbaříme od jara do zimy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Druhy hub jsou v knize seřazeny Houbaříme od jara do zimy - Radomír Socha. Pridať k obľúbeným. Pridať do porovnania. Strážiť cenu Pridať recenziu Produkt vám dodá: 96% zákazníkov odporúča obchod Doprava od 2,99 € ... Kniha: Houbaříme od jara do zimy Autor: Radomír Socha - Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dob ... Houbaříme od jara do zimy - Radomír Socha | Knihy Dobrovský ... . Kniha: Houbaříme od jara do zimy Autor: Radomír Socha - Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. - ... Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy - jakýmsi „houbařským kalendářem". Začínající ... Houbaříme od jara do zimy Socha Radomír Cena: 219 Kč Včelaření od jara do zimy Urban Miroslav Cena: 212 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... 167 Kč Keramika od jara do zimy - Ščerbová Jitka . Rok vydání: 2013 Počet stran: 64 Formát: Brožovaná Kniha přináší 28 keramických projektů a 12 dalších variant, které rozšíří oblíbené výtvarné téma ročních dob o další možnosti v oblasti modelování. Houbaříme od jara do zimy - Socha Radomír - Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny...

INFORMACE

AUTOR
Radomír Socha
DIMENZE
8,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Houbaříme od jara do zimy.pdf

POPIS

Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.

Chcete si přečíst knihu?Houbaříme od jara do zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Socha. Číst Houbaříme od jara do zimy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY