Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky

Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto Santiago | Dcparkrx.org

...zápas, i když nedáte jediný gól? A dva zápasy? Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje ... Specifikace Fotbaláci 2 - Záhada sedmi gólů do vlastní ... ... . Záhada sedmi gólů do vlastní ... Třetí díl série fotbalových detektivek volně navazuje na předchozí příběhy Záhada usínajících rozhodčích (2018) a Záhada sedmi gólů do vlastní branky (2019). Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A ... 252 Kč Fotbaláci Záhada sedmi gólů do vla ... Fotbaláci Záhada sedmi gólů do vlastní branky ... . A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A ... 252 Kč Fotbaláci Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Santiago Roberto Najednou ale stojí před záhadou, s jakou se ještě nesetkali. Je možné vyhrát fotbalový zápas, i když nedáte jediný gól? Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto Santiago: Krátky popis: Diskontní produkt Fotbaláci.Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto Santiago od výrobce Host u nás najdete po slevě od 314 Kč : Obvyklá cena...

INFORMACE

AUTOR
Roberto Santiago
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky.pdf

POPIS

Dát gól do vlastní brány může znamenat víc, než se na první pohled zdá. Fotbaláci nemůžou uvěřit svému štěstí. Konečně budou hrát na opravdovém mezinárodním turnaji! Proti nejlepším žákovským týmům z celého světa. Najednou ale stojí před záhadou, s jakou se ještě nesetkali. Je možné vyhrát fotbalový zápas, i když nedáte jediný gól? A dva zápasy? Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Záhada sedmi gólů do vlastní branky je druhá ze série fotbalových detektivek. Třetí díl Záhada fantoma v bráně připravujeme na podzim 2019.

Chcete si přečíst knihu?Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Santiago. Číst Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY