Strážci Aquaterry

Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, | Dcparkrx.org

...které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá inteligence Omikron 1 ... Strážci Aquaterry DOBROVSKÝ s.r.o. ... . Kniha: Strážci Aquaterry - Christian Humberg; Bernd Perplies. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 299 Kč; ISBN: 978-80-7585-627-2 Vyšlo: 18. 6. 2019; Žánr: fantasy Provedení: váz. Autor obáky: Počet stran: 240 Finn, kter ... Kniha Strážci Aquaterry | Fantasyobchod.cz ... . 6. 2019; Žánr: fantasy Provedení: váz. Autor obáky: Počet stran: 240 Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry jsou dobrodružný, svižný, fantasy příběh pro mladé čtenáře. Oceňuji originální místo, kde se děj odehrává - ostrov Aquaterra, která byla kouzelná a celkově prostředí, ve kterém se ústřední děj odehrával, se mi moc líbilo. Strážci Aquaterry Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, Christian Humberg Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho ...

INFORMACE

AUTOR
Bernd Perplies,
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci Aquaterry.pdf

POPIS

Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače vznášejícího se taxi jeho táty!Finn, Anna a jejich nový kočičácký kamarád Tresk se snaží přijít na to, proč byl Omikron vytvořen a kdo se ho snaží pro sebe získat, ať to stojí cokoli! Tři přátelé musí proto ukázat nejen svůj důvtip, ale i velkou odvahu, a dokonce vytasit Treskovy ostré drápy. V jejich pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará. Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí!

Chcete si přečíst knihu?Strážci Aquaterry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Perplies,. Číst Strážci Aquaterry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY