Ohrožené druhy zvířat: Obrazový atlas

Ohrožené druhy zvířat: Obrazový atlas - Roland Knauer, | Dcparkrx.org

...Cobra and I, Velká Británie, 2006, uvádí Romulus Whitaker) Velký atlas hub ... Ohrožené druhy - Zahrada a terasy ... . Seznam nejběžněji rostoucích hub v Čechách s popisky a fotografiemi. Americká firma představila ekologický dům s prosklenou fasádou, která bude fungovat jako terárium a záchranná stanice pro ohrožené motýly v New Yorku. Nejlepší fotky zvířat roku 2018: Rybí strážce, boj surikat s hadem, liška v Černobylu Zeměpisný atlas zvířat - SUN . V tomto atlasu zvířat najdete 12 velkých zeměpisných map, do nichž je t ... Ptáci, atlas ptáků | Naturfoto.cz ... . V tomto atlasu zvířat najdete 12 velkých zeměpisných map, do nichž je třaba doplnit samolepky s obrázky zvířat, která na daném území žijí, rostlin, ale také nerostného bohatství, jímž jednotlivé země oplývají. kaf.zf.jcu.cz Velký ilustrovaný atlas zvířat je určen pro všechny čtenáře, kteří chtějí získat podrobnější informace o rozmanitých formách života na Zemi. ... symboly označují druhy, které jsou zařazeny jako ohrožené nebo kriticky ohrožené. Na speciálních mapkách je vyznačen i současný (případně dřívější) areál ... Třeba v Česku jsou zvířata chráněna na základě zákona na ochranu zvířat proti týrání. Na území Česka jsou také zakázány zvířecí zápasy. Ohrožené druhy zvířat Otázkou je, kdy je živočišný druh skutečně ohrožen. Důležitou roli hraje počet ještě žijících jedinců jednoho druhu. Důležitější Ochrana ryb na území ČR Při práci na atlase jsem narazil na problém se zákonnou ochranou jednotlivých druhů. Našel jsem několik dokumentů, z nichž jsem mohl nějakým způsobem vycházet, ale ty používaly různou terminologii a místy si i navzájem odporovaly....

INFORMACE

AUTOR
Roland Knauer,
DIMENZE
7,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Ohrožené druhy zvířat: Obrazový atlas.pdf

POPIS

Na všech světových kontinentech najdeme početné druhy zvířat, které jsou ohrožené a jejichž přirozené životní prostředí mizí. V knize jsou čtivou formou podány fascinující údaje o životním stylu, chování a rozšíření 250 ohrožených druhů zvířat, které spolu s přehlednými mapkami poskytují cenný pohled na současný stav fauny celé planety Země. V tomto působivém, leč skličujícím putování se vydáme za posledními přežívajícími jedinci svého druhu.

Chcete si přečíst knihu?Ohrožené druhy zvířat: Obrazový atlas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roland Knauer,. Číst Ohrožené druhy zvířat: Obrazový atlas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY