Průvodce kojením

Průvodce kojením - Ina May Gaskinová | Dcparkrx.org

...ky Iny May Gaskinové (autorky Duchovního porodnictví) je inspirativní četbou pro (budoucí) rodiče, ale též pro lékaře, porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně a další zájemce ... Průvodce kojením - Sunar ... . Inab> May Gaskinová vychází ze své více než třicetileté profesní praxe ... Title: Průvodce kojením - Ina May Gaskin epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 5:44:14 AM Průvodce kojením věhlasné americké porodní asistentky Iny May Gaskinové (autorky Duchovního porodnictví) je inspirativní četbou pro (budoucí) rodiče, ale též pro lékaře, porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně a další zájemce. Ina May Gaskinová vychází ze své více než třicetileté profesní ... Průvodce kojením. Judita Traubov ... Nakoupila jsem tudíž arzenál kousátek a před každým kojením mu dala nejdřív kousací kole ... Průvodce kojením - Mamarental.cz ... . Ina May Gaskinová vychází ze své více než třicetileté profesní ... Průvodce kojením. Judita Traubov ... Nakoupila jsem tudíž arzenál kousátek a před každým kojením mu dala nejdřív kousací kolečko, pak kousací želvu, potom jsem obětovala vlastní prst a nakonec, celému utahanému kousáním, jsem mu nabídla bradavku. Nevím, zda pomohly tyhle procedury, nebo se nade mnou Kája slitoval, ale ... Světoznámá porodní asistentka a autorka řady bestsellerů Ina May Gaskin ve své knize Průvodce kojením doporučuje nahřívat prsy obklady z petržele nebo kostivalu takto: „Hrst čerstvé nebo sušené petržele (nebo kostivalu) zabalte do čisté bavlněné látky, zavažte nití nebo uzavřete gumičkou. Průvodce kojením věhlasné americké porodní asistentky Iny May Gaskinové (autorky Duchovního porodnictví) je inspirativní četbou pro (budoucí) rodiče, ale též pro lékaře, porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně a další zájemce. Ina May Gaskinová vychází ze své více než třicetileté profesní praxe i z osobních zkušeností a opírá se o ... Průvodce kojením věhlasné americké porodní asistentky Iny May Gaskinové (autorky Duchovního porodnictví) je inspirativní četbou pro (budoucí) rodiče, ale též pro lékaře, porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně a další zájemce. Vitamíny pro kojící matky Kosmetika pro kojící matky Prsní vložky, kloboučky Odsávačky mléka Uchovávání mléka Kojící polštáře Těhotenské a mateřské spodní prádlo Průvodce kojením zobrazit další Jak by měl vypadat jídelníček ročního dítěte. Miminku je jeden rok a začíná ochutnávat stravu dospělých. Nicméně jídlo musí být nesolené, nekořeněné a zdravé. To znamená, že dítěti nemůžeme dát... Vždy nás nesmírně potěší, když někdo ocení naši práci. Toto milé video jsme dostali od slovenské moderátorky Hanky Zavřelové. Praktický návod na dojčenie......

INFORMACE

AUTOR
Ina May Gaskinová
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce kojením.pdf

POPIS

Průvodce kojením věhlasné americké porodní asistentky Iny May Gaskinové (autorky Duchovního porodnictví) je inspirativní četbou pro (budoucí) rodiče, ale též pro lékaře, porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně a další zájemce. Ina May Gaskinová vychází ze své více než třicetileté profesní praxe i z osobních zkušeností a opírá se o poslední vědecké výsledky. Skvělá vypravěčka podrobné praktické informace a teorii doplňuje příběhy matek a jejich dětí. Čtenářky a čtenáři se dozvědí, jak kojení probíhá a působí a jak se ženy jeho prostřednictvím mohou hluboce napojit na své děti i na své vlastní tělo.

Chcete si přečíst knihu?Průvodce kojením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ina May Gaskinová. Číst Průvodce kojením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY