Objevte své Ikigai: Najděte smysl života v japonské moudrosti

Objevte své Ikigai: Najděte smysl života v japonské moudrosti - Bettina Lemke | Dcparkrx.org

... vyzdvihnout. Hluboko v sobě ho máme všichni, jen k němu musíme proniknout ... Smysl zivota | Sleviste.cz ... ... Objevte své Ikigai - Najděte smysl života v japonské moudrosti . Ikigai - toto krásné japonské slovo znamená: vidět v životě smysl. Různé studie dokládají, že lidé s dostatkem ikigai toho od života očekávají více a jejich život je naplněnější. Zkrátka a dobře: vědí, proč ráno vstát z postele. Bettina Lemke: ,,Každý má své ikigai." 3. July 2019 Najděte smysl života ... E-kniha: Ikigai - Bettina Lemke | Knihy.ABZ.cz ... . Bettina Lemke: ,,Každý má své ikigai." 3. July 2019 Najděte smysl života v japonské moudrosti, tak zní podtitul knihy Objevte své Ikigai, kterou vydalo nakladatelství Mladá fronta. Její autorkou je německá spisovatelka Bettina Lemke. číst více Kupte knihu Objevte své Ikigai - Najděte smysl života v japonské moudrosti - Najděte smysl života v japonské moudrosti - Bettina Lemke s 20% slevou v e-shopu za 239 Kč v knihkupectví Booktook.cz...

INFORMACE

AUTOR
Bettina Lemke
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevte své Ikigai: Najděte smysl života v japonské moudrosti.pdf

POPIS

Ikigai – toto krásné japonské slovo znamená: vidět v životě smysl. Různé studie dokládají, že lidé s dostatkem ikigai toho od života očekávají více a jejich život je naplněnější. Zkrátka a dobře: vědí, proč ráno vstát z postele. Ikigai je poklad ukrytý v nitru, stačí ho jen vyzdvihnout. Hluboko v sobě ho máme všichni, jen k němu musíme proniknout, abychom našli více inspirace, radosti ze života, energie a dospěli ke zdravému, šťastnému životu. Ikigai je celistvá životní filozofie a zahrnuje témata jako vědomé dýchání, stravu, vnitřní klid a individuální životní rytmus. Bettina Lemke osvětluje princip ikigai a za pomoci praktických cvičení nás vede k tomu, abychom objevili své vlastní ikigai.

Chcete si přečíst knihu?Objevte své Ikigai: Najděte smysl života v japonské moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bettina Lemke. Číst Objevte své Ikigai: Najděte smysl života v japonské moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY