V náruči nepřítele

V náruči nepřítele - Mary Higgins Clarková | Dcparkrx.org

...hování ... Read [H] Smrt v náruči nepřítele from the story [DOPORUČENÍ] Literární rubrika Denního věštce by Potter_Fic (Potter Fiction) with 120 reads ... V náruči nepřítele - Kniha (1992), Mary Higgins Clark ... . nejlepší, fanficti... V napínavém psychologickém thrilleru V náruči nepřítele Mary Higgins Clarková vtahuje čtenáře do nejtemnějších hlubin lidské duše, kde vzpomínky mohou znamenat největší nebezpečí. Děsivých zážitků z dětství není možné se zbavit. Laura si jako malá holčička prožila pravé peklo. V náruči nepřítele (K. , 23.4.2013) Odpovědět. vřele doporučuji (*****) Má první zkušenost s kni ... V náruči nepřítele | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Laura si jako malá holčička prožila pravé peklo. V náruči nepřítele (K. , 23.4.2013) Odpovědět. vřele doporučuji (*****) Má první zkušenost s knihou od Mary Higgins Clarkové a určitě nebude poslední :-). Knihu jsem přečetla jedním dechem, opravdu poutavé a napínavé čtení... Všechny informace o produktu Kniha V náruči nepřítele, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze V náruči nepřítele. V náruči nepřítele od 240 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Smrt v náruči nepřítele | Short Story 561 Reads 60 Votes 2 Part Story. By TheeKay Ongoing - Updated Jan 05 Embed Story Share via Email Read New Reading List. Severus Snape si z kouzelnické války odnesl několik černých vzpomínek, které se mermomocí snažil skrýt do nejtemnějších útrob mysli. Ty nejhorší však ukrýt nedokázal. V náruči nepřítele Autor: Clarková, Mary Higgins Nakladatel: Alpress EAN: 9788073629250 ISBN: 978-80-7362-925- Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Mary Higgins Clark - Kniha: V náruči nepřítele. Radix; Tranzitní horoskop (1992) - Další knihy (55) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1992, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.1992 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Počet stran: 332, Nakladatelství: ALPRESS, Autor knihy: Mary Higgins Clarková, Laura má za sebou otřesný zážitek - jako čtyřletou ji unesli a další dva roky věznil...

INFORMACE

AUTOR
Mary Higgins Clarková
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
V náruči nepřítele.pdf

POPIS

Laura má za sebou otřesný zážitek – jako čtyřletou ji unesli a další dva roky věznili a zneužívali. Následky těch hrůzostrašných let se projevují v podobě zvláštní psychické poruchy: Laura se čas od času chová jako jiná osobnost a své chování si nepamatuje. Jednoho dne se ocitne v podezření, že zabila svého profesora, kterému údajně psala milostné dopisy. Laura vinu popírá, proti ní však svědčí množství důkazů.

Chcete si přečíst knihu?V náruči nepřítele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary Higgins Clarková. Číst V náruči nepřítele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY