Tajemství žlutého domu

Tajemství žlutého domu - Amanda Hampson | Dcparkrx.org

...kupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila ... Tajemství žlutého domu - Amanda Hampson | KOSMAS.cz - vaše ... ... .sk Beletrie > Společenské romány > Tajemství žlutého domu. Tajemství žlutého domu. katalogové číslo: 16289: EAN: 9788026911128: Způsob dodání: Komise: vydavatel: EMG: cena bez DPH: ... Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým - jak doufali - Dominic se Susannah utekli z ... Tajemství žlutého domu Amanda Hampson. ... Na povrch začínají p ... Tajemství žlutého domu | Baronet.cz ... ... Tajemství žlutého domu Amanda Hampson. ... Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým - jak doufali - Dominic a Susannah utekli z Londýna. Mia s Benem jsou novou situací zaskočeni a nedokážou se s ní sami vyrovnat. Jejich sen o mírumilovném idylickém životě na vesnici v ... Tajemství žlutého domu-- autor: Hampson Amanda Hlavní město-- autor: Menasse Robert Prosťáček Joše-- autor: Singer Jisroel Ješaja Igor Malijevský-- autor: Malijevský Igor Alibi na příští noc-- autor: Vavrečka Lukáš Tajemství žlutého domu Amanda Hampson. ... Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým - jak doufali - Dominic a Susannah utekli z Londýna. Mia s Benem jsou novou situací zaskočeni a nedokážou se s ní sami vyrovnat. Jejich sen o mírumilovném idylickém životě na vesnici v ... Recenze knihy: Tajemství žlutého domu. Autor: Amanda Hampson. Originální název: The Yellow Villa. Nakladatelství: Baronet. Počet stran: 256. Když se mladý manželský pár rozhodne přestěhovat z Austrálie na francouzský venkov, zdá se všechno idylické, růžové a zahalené do oparu mlžných představ. Ve chvíli kdy se však ... Tajemství žlutého domu. Ohodnotit » ... Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým - jak doufali - Dominic a Susannah utekli z Londýna. Mia s Benem jsou novou situací zaskočeni a nedokážou se s ní sami vyrovnat. Jejich sen o mírumilovném idylickém životě na vesnici v ......

INFORMACE

AUTOR
Amanda Hampson
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství žlutého domu.pdf

POPIS

Mia s Benem až dosud žili v Austrálii, ale ve svých třiceti letech se rozhodli vzdát se svého domova v Sydney a vydali se vstříc novému dobrodružství. V pitoreskní vesničce Cordes-sur-Ciel na jihozápadě Francie si koupili starou žlutou vilku a začali tu novou etapu svého života. Jejich sousedé Dominic a Susannah, kteří pocházejí z Británie a jsou již důchodového věku, je vřele přivítají a brzy se z nich stanou přátelé. Mia s Benem jsou ohromeni pohostinností sousedského páru, ale zanedlouho se ukáže, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým – jak doufali – Dominic a Susannah utekli z Londýna. Mia s Benem jsou novou situací zaskočeni a nedokážou se s ní sami vyrovnat. Jejich sen o mírumilovném idylickém životě na vesnici v jihozápadní Francii se začíná pomalu rozplývat. Podaří se Dominikovi a Susannah uniknout minulosti? Najdou k sobě Ben s Miou cestu zpátky a naplní svůj francouzský sen?

Chcete si přečíst knihu?Tajemství žlutého domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Hampson. Číst Tajemství žlutého domu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY