Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů

Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů - Richard Změlík | Dcparkrx.org

... pozadí kvantitativních modelů. 2019. Změlík R ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí ... ... . Kvantitativně-korpusová analýza a literární věda: Model a realizace autorského korpusu a slovníku Jana Čepa v kontextu zahraniční a české autorské lexikografie. Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů • Literárna veda a slovníky • Richard Změlík • 2019 Práce orientovaná na sémantiku pojmenování tzv. základových barev ve fikčních narativech Jana ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí ... ... . základových barev ve fikčních narativech Jana Čepa,si klade tři hlavní cíle: 1) viac » Pauza je knížka, která vám ukáže, že postavit sami sebe a své pocity na první místo je úplně v pořádku. Naučíte se, jak říkat ne, dělat věci, u kterých se cítíte dobře a naopak odmítat ty, u kterých to tak není. To, že nasloucháte především sami sobě, své vnitřní moudrosti z vás nedělá sobce, to... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů: Richard Změlík - Kontexty literární vědy VII. Ivo Pospíšil Lenka Paučová Miloš Zelenka - Korespondence I. Václav Machek - Korespondence II. Václav Machek - Korpus a korpusová lingvistika: František Čermák - Kurs obecné lingvistiky Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů ......

INFORMACE

AUTOR
Richard Změlík
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů.pdf

POPIS

Práce orientovaná na sémantiku pojmenování tzv. základových barev ve fikčních narativech Jana Čepa,si klade tři hlavní cíle: 1) s ohledem na problematiku jazykových pojmů základových barev funkčně usouvztažnit lingvistický výzkum s výzkumem orientovaným primárně literárněvědně, 2) otestovat možnosti a limity zvolených empirických metod v kontextu literární vědy, 3) pokusit se výsledky těchto metod funkčně propojit s konkrétní literárněvědnou interpretací.

Chcete si přečíst knihu?Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Změlík. Číst Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY