Strašidelná chůva

Strašidelná chůva - Tuutikki Tolonen | Dcparkrx.org

... a recenze Strašidelná chůva. Strašidelná chůva od 237 Kč - Heureka ... Soutěž o 3x audioknížku Strašidelná chůva - koukalek.cz ... .cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládežKdyž maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. Ale co když se místo dobrosrdečné tetky s květovaným kloboukem a barev Koupit Koupit eknihu. Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejl ... Kniha: Strašidelná chůva - Tolonen Tuutikki | Knihy.ABZ.cz ... . Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na p éči o ... Kniha: Strašidelná chůva - Tolonen Tuutikki. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Audioteka.sk je mobilná služba s audioknihami. Najlepšie audioknihy známych vydavateľstiev. Stovky hodín ukážok na počúvanie zadarmo. Audioteka.sk - najjednoduchší spôsob počúvania kníh. STRAŠIDELNÁ CHŮVA. Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. Strašidelná chůva. Kdo napsal knihu Strašidelná chůva? Autorem je Tuutikki Tolonen. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kdo by neznal bubáky: objevují se pod postelí, v temném sklepě, možná i v lese, prostě všude tam, kde si je dětská fantazie dokáže vytvořit. O tom, jak vlastně vypadají a jestli by se nedali využívat třeba jako chůva, zapřemýšlela finská autorka Tuutikki Tolonen a společně s ilustrátorem Pasim Pitkänenem je v knížce Strašidelná chůva nechala zhmotnit. Strašidelná chůva vypráví pohádkově laděný, dobrodružný příběh tří sourozenců a jednoho bubáka („poločlověka").Originalita zápletky spočívá v tom, že bubák je domů k dětem poslaný jako jejich chůva a má za úkol se o ně po dobu nepřítomnosti rodičů starat. Strašidelná chůva ... lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí ... Strašidelná chůva. Maminka však nakonec sebere odvahu a na dovolenou odjede. Děti zůstávaj...

INFORMACE

AUTOR
Tuutikki Tolonen
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná chůva.pdf

POPIS

Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na péči o děti a bude novou chůvou jejich dvou dcer. Autorce se podařilo vytvořit okouzlující svět, ve kterém skříně mluví a příšery pracují jako chůvy, svět, jenž svou propracovaností možná připomene svět Harryho Pottera. Určeno především čtenářům ve věku 8–12 let.

Chcete si přečíst knihu?Strašidelná chůva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tuutikki Tolonen. Číst Strašidelná chůva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY