Pravá vietnamská kuchařka

Pravá vietnamská kuchařka - Uyen Luu | Dcparkrx.org

...namská bistra. Pravá vietnamská kuchařka ... Vyzkoušejte nové recepty z vietnamské kuchyně | Recepty na ... ... . Luu Uyen. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve ... Vietnamská kuchyně je populární po celém světě a právem získává sympatie i u nás. Je svěží, lehká, plná chutí a vůní, čerstvých surovin, a přesto tak jednoduchá! Kuchařka obsahuje autentické recepty, ze kterých připravíte fantastické jídlo během krátké chvíle. Lákavé fotografie vás o tom přesvědč ... Asijské kuchařky — Kniha.cz ... . Lákavé fotografie vás o tom přesvědčí. Proto by žádnému milovníkovi vaření neměla chybět asijská kuchařka, která se věnuje právě kuchyni Vietnamu. S jistotou si můžete vybrat například knihu Pravá vietnamská kuchyně, která vás naučí vařit jako rodilý Vietnamec. Dále je velmi šikovná i asijská kuchařka jménem Více než vietnamská kuchařka. V ní se ... Pravá vietnamská kuchyně Uyen Luu Nakladatel: Slovart 2014 Svojtka: Kuře, praktická kuchařka krok za krokem (1) Uyen Luu: Pravá vietnamská kuchyně (1) Zdeněk Pohlreich: Už dost, šéfe! (3) Zdeněk Pohlreich: Česko vaří s Pohlreichem (4) Použité kuchařky Vaření vývaru. 1 Aby ...

INFORMACE

AUTOR
Uyen Luu
DIMENZE
8,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravá vietnamská kuchařka.pdf

POPIS

Autorka sice už léta bydlí v Londýně, kde provozuje populární bytovou restauraci, vede kurzy vietnamského vaření, na kterých učí lidi z celé Evropy, a patří mezi prominentní londýnské foodbloggery, ale její život se stále točí kolem Vietnamu a vietnamské kuchyně. Ve Vietnamu se narodila a často se tam vrací znovuobjevovat své kulinární kořeny. Většina jídel, inspirovaná hlavně tím, co vařila její maminka a babička, vám ukáže bohatost chutí a vůní vietnamských pokrmů i hravost přípravy a podávání, která je pro Vietnamce typická. Můžete si uvařit například polévku pho, kde se horký vývar dokonale snoubí s nudlemi, saigonské letní závitky, dušené hovězí maso na badyánu, taštičky plněné kuřecím masem, smažené nudle s výhonky mungo či banánové smaženky s kokosovým krémem.

Chcete si přečíst knihu?Pravá vietnamská kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Uyen Luu. Číst Pravá vietnamská kuchařka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY