Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků

Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků - Pauline Wills | Dcparkrx.org

...slové světla na Zemi. Učíme se naslouchat svým srdcem, ... Kniha: Jóga světla (Pauline Wills) | Martinus ... ... ráda bych se s vámi prostřednictvím těchto stránek podělila o mé radosti, zkušenosti, poznání, moudrosti, všechna ta nádherná dobrodružství života a předávala dál to krásné, co k nám přichází a co všichni prožíváme na své ... Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu třinácti Nebes řídí základní energie prvního ... Kniha: Jóga světla (Pauline Wills) | Martinus ... . Vlnu třinácti Nebes řídí základní energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila. Takto nám jóga pomáhá zvládnout každodenní nároky, problémy i starosti. Pomocí jógy v sobě rozvíjíme vyšší porozumění sobě samým, smyslu svého života i svému vztahu k Bohu. Na duchovní cestě nás jóga přivádí k nejvyššímu poznání a trvalé blaženosti ve sjednocení individuálního a univerzálního já. řes otevření vyšších čaker. Je třeba, abychom fyzické tělo připravili k přijetí nového přívalu světla a vhledům, které je doprovázejí. Aktivace a otevření 12 čaker nám umožní přijímat přívaly energie, které dopadají na Zem, čímž se spustí přirozené léčení sebe a Země. Pokračujte v nadechování Vesmírného Světla Míru, rozšiřujte jej do každé z vašich čaker, když vydechujete. Prociťujte přítomnost Ducha v sobě. Otevřete každou úroveň vašeho těla, abyste přijímali toto světlo a přivítejte Trojjediného Boha a Bohyni do vaší přítomnosti. Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu třinácti Nebes řídí základní energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila. Mnoho Duchovních dvojčat se v tomto roce znovu-setkává. To vytváří ohromnou síť světelných linií, které proudí přímo do posvátných portálů na celé Zemi. To také posiluje tyto portály a pomáhá je otevřít. Jak se duchovní dvojčata znovu-sjednotí, uvidíte na své planetě mnoho změn. Melanin dokáže transformovat energii ultrafialového světla v teplo při procesu známém jako ultrarychlá vnitřní konverze, kdy 99.9 % absorbovaného UV záření je proměněno z potenciálně geno-toxického (DNA poškozujícího) ultrafialového záření v neškodné teplo. Energie Bohyně není nezbytně něco, co do sebe vtahujete jako třeba pilíř světla. Když si představujete jak světlo vchází do vašeho těla a čaker, doslova tyto oblasti otevíráte. Dostáváte se do stavu, že vidíte sami sebe jako pevné, tupé bytosti, versus bytosti naplněné prostorem a světlem. Bohyně je silou za tím vším. Představujte si jak z vnějšku vašeho těla proudí dálnicemi do vašich dvanácti čaker energie. Žijete ve vláknech, v síti neviditelné energie. Dvanáct vláken slouží jako spojky s touto sítí prostředn...

INFORMACE

AUTOR
Pauline Wills
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků.pdf

POPIS

Objevtepravou podstatu jógy a skrze ni i moudřejší způsob života. Tato kniha shrnuje tradiční jógové techniky a obohacuje je o aktivaci světelných trojúhelníků prostřednictvím jógových pozic, ásan. Nabízí nejen zdravější způsob života, ale i netušenou možnost, jak se ásanovou praxí, dechovými cvičeními, vizualizací a meditací přiblížit k nejvyšší metě osmistupňové jógové stezky – stavu osvícení. • Ponoříte se do tajů všudypřítomné světelné sítě. • Poznáte, jaké místo v ní zaujímáte. • Seznámíte se podrobně s 10 hlavními a 21 vedlejšími čakrami, které jsou při formování světelných trojúhelníků zásadní. • Naučíte se světelné trojúhelníky vizualizovat a vnímat. • Procítíte energii, kterou tělu přinášejí při setrvání v ásanách. • Spojíte se jejich prostřednictvím se svým vnitřním světlem. Kniha podrobně popisuje dechová cvičení vedoucí k očištění kanálků nádí a zvýšení toku prány v těle, představuje systém hlavních i vedlejších čaker, nabízí techniky, které vedou k jejich aktivaci a očištění, a představuje nový způsob objevování hlubokého duchovního rozměru jógy pomocí vizualizace a procítění světelných trojúhelníků, které chápe jako doprovodný jev postupného duchovního vývoje, jež směřuje k poslednímu stupni jógové stezky – k samádhi. V knize najdete i dechové techniky, sety průpravných cviků a sestavy ásan s pokyny pro správné provedení a popisem zdravotních účinků. Díky knize objevíte světelnou dimenzi svého bytí.

Chcete si přečíst knihu?Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pauline Wills. Číst Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY