Etnokorálky

Etnokorálky - Jana Jiroušková | Dcparkrx.org

...h kulturách, ale... Hledáte Etnokorálky od Jana Jiroušková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Etnokorálky | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplň ... Etnokorálky - Jiroušková Jana | Knihy Grada ... . Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Kupte e-knihu Etnokorálky od Jana Jiroušková na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Etnokorálky. Jana Jiroušková. Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a... Etnokorálky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... E-kniha: Etnokorálky (Jana Jiroušková). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Etnokorálky 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Etnokorálky Jiroušková Jana Cena: 89 Kč Tajný cestovní deník Jiroušková Jana Cena: 192 Kč celkové hodnocení 0 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ... Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkov...

INFORMACE

AUTOR
Jana Jiroušková
DIMENZE
8,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Etnokorálky.pdf

POPIS

Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Jednotlivé kapitoly knihy se věnují šperkům vytvořeným z korálků podle ozdob, kterými se krášlí obyvatelé čtyř kontinentů. Při zhotovování šperků inspirovaných vzdálenými kulturami lze vzájemně propojovat prvky několika kultur a vytvořit tak vlastní zajímavý originál. Návody jsou označeny stupněm náročnosti.

Chcete si přečíst knihu?Etnokorálky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Jiroušková. Číst Etnokorálky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY