Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství

Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství - John a Stasi Eldredgeovi | Dcparkrx.org

...ného manželství. Manželství Johna a Stasi Eldredgeových však ilustruje, že to za to stojí ... Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství - KOSMAS.cz ... . (cesta ke spokojenému manželství) Cesta ke spokojenému manželství John Eldredge, dnes jeden z nejpopulárnějších autorů duchovní literatury, zaujal ve svých knihách čtenáře svým neobvyklým pojetím popisu skrytých tužeb srdce (u nás vyšly např. Cestou touhy, Chraň svoje srdce a Pozor, srdce muže). Nebojí se pracovat s těmi nejsilnějšími obrazy klasické literatury i úspěšných filmů, ... Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství - KOSMAS.cz ... . Nebojí se pracovat s těmi nejsilnějšími obrazy klasické literatury i úspěšných filmů, aby ... Láska a boj - Cesta ke spokojenému manželství - Cesta ke spokojenému manželství - John Eldredge ... Cesta ke spokojenému manželství John Eldredge, dnes jeden z nejpopulárnějších autorů duchovní literatury, zaujal ve svých knihách čtenáře svým neobvyklým pojetím popisu skrytých tužeb srdce (u nás vyšly např. Cestou ... Láska a boj , Cesta ke spokojenému manželství - dotisk. John Eldredge. Portál , 2011 Láska a boj Eldredgeovi, John a Stasi. Cesta ke sp...

INFORMACE

AUTOR
John a Stasi Eldredgeovi
DIMENZE
6,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství.pdf

POPIS

Cesta ke spokojenému manželství. John Eldredge, dnes jeden z nejpopulárnějších autorů duchovní literatury, zaujal ve svých knihách čtenáře svým neobvyklým pojetím popisu skrytých tužeb srdce (u nás vyšly např. Cestou touhy, Chraň svoje srdce a Pozor, srdce muže). Nebojí se pracovat s těmi nejsilnějšími obrazy klasické literatury i úspěšných filmů, aby poodhalil roušku našich nejskrytějších tajemství – touhu prožít něco mnohem většího, než nám nabízí život bez Boha. V této knize přivádějí manželé Eldredgeovi své čtenáře k samotné podstatě manželství. Popisují svůj příběh - od naivních představ o manželství přes myšlenky na rozvod, přes nové hledání lásky skrze Boha až po nalezení smyslu trvalého vztahu. Všichni žijeme ve velkém příběhu, který se odehrává uprostřed boje. Je pouze na nás, zdali chceme tento boj vést s Boží pomocí, a otevřít si tak bránu do spokojeného manželství. Manželství Johna a Stasi Eldredgeových však ilustruje, že to za to stojí. John Eldredge je autor spirituální literatury, terapeut a ředitel společenství pro duchovní poradenství Ransomed Heart Ministries v americkém Coloradu. Stasi Eldredgeová se na práci svého muže podílí jako spoluautorka některých knih a vedoucí ženských programů v Ransomed Heart Ministries. Za Johna je vdaná 25 let a má s ním tři syny.

Chcete si přečíst knihu?Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John a Stasi Eldredgeovi. Číst Láska a boj: Cesta ke spokojenému manželství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY