Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic

Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic - Ondřej S. Nečas | Dcparkrx.org

...unikající před sňatkem z donucení . ... Ukázka z knihy Noční motýl (Ondřej S. Nečas) | Klub knihomolů ... .. Mojmír však nevěří, že vraždy jsou dílem ďábelské bytosti a spravedlivou odplatou za chtíč a hrabivost. Vydává se najít vraha z masa a kostí, jehož temné záměry, skryté za útoky nehmotné víly, postupně vyplouvají na povrch. (případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic) (případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic) Zařazeno v kategoriích Elektronické ... aby se postarali o pohodlí rytíře ... Ukázka z knihy Noční motýl (Ondřej S. Nečas) | Klub knihomolů ... ... aby se postarali o pohodlí rytíře ze Žezlic a splnili všechna jeho přání. Jen krátce při tom zavadil o Mojmírovu tvář a ten měl pocit, že se chystá ještě něco říct, avšak nestalo se tak, utrousil jen něco o tom, že jde pokračovat v ... Všechny informace o produktu Kniha Noční motýl - Ondřej S. Nečas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Noční motýl - Ondřej S. Nečas. ... Případ rytíře Mojmíra Mráze ze žezlic - Ondřej S. Nečas . skladem. 269 Kč. doprava od ... Noční motýl. Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Autor: Ondřej S. Nečas. Počet stran: 240 Vazba: pevná s přebalem Formát: 154×212 mm ISBN: 978-80-7588-120-5 Doporučená cena: 299 Kč. Knihu Noční motýl vydalo nakladatelství Mystery Press. Ukázka z knihy. Noční obloha byla jasná a posetá hvězdami. Audiokniha Noční motýl vypráví příběh rytíře Mojmíra Mráze vyšetřujícího záhadnou smrt. ... , čte Jiří Schwarz. SETKÁNÍ S NOČNÍM MOTÝLEM MŮŽ...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej S. Nečas
DIMENZE
8,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic.pdf

POPIS

Září 1489. Mojmír Mráz ze Žezlic, zmocněnec moravského zemského soudu, přijíždí na hrad starého přítele, aby vyšetřil smrt jeho vnučky. Dívka se ztratila mezi potulnými komedianty, k nimž utekla před nuceným sňatkem – smutnému osudu však uniknout nedokázala.Stopy vedou do zapadlého městečka uprostřed moravských lesů, kde pokojné občany právě děsí série podivných vražd. Vypráví se, že před dvanácti lety se v okolí zjevovala víla zvaná Noční motýl a setkání s ní znamenalo rozkoš, nebo smrt. Nyní se zdá, že přízrak někdo vyvolal opět, a starý strach získává novou podobu.Mojmír však nevěří, že vraždy jsou dílem ďábelské bytosti a spravedlivou odplatou za chtíč a hrabivost. Vydává se najít vraha z masa a kostí, jehož temné záměry, skryté za útoky nehmotné víly, postupně vyplouvají na povrch.

Chcete si přečíst knihu?Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej S. Nečas. Číst Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY