Setkání v Bílé dámě, s vraždou

Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, | Dcparkrx.org

...tor: Zdena Salivarová ; Josef Škvorecký Setkáváme se opět s inspektorem Sinclairem, hraběnkou Annou, její dcerou a kamarádkami ze saxofonového kvinteta ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou (Josef Škvorecký, Zdena ... ... . Setkání v Bílé dámě, s vraždou. ... Anotace. V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček ... Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto román ... Setkání: Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Josef Škvorecký ... ... . Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček ... Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí... Zobrazit celý text Setkání v Bílé dámě, s vraždou Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice. Zboží ze stejné kategorie - Setkání v Bílé dámě, s vra...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
8,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Bílé dámě, s vraždou.pdf

POPIS

V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí divoké kanadské přírody a viktoriánského hotelu u jezera. Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice.

Chcete si přečíst knihu?Setkání v Bílé dámě, s vraždou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Bílé dámě, s vraždou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY