Pohřbené tajemství

Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Dcparkrx.org

...teří tvrdí, že byla zkorumpovanou policistkou, a obviní ji z vraždy ... Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Knihy Dobrovský ... ...Sarah Wintersová je svobodná matka třináctileté dcery… Best Rock Songs Vietnam War Music - Best Rock Music Of All Time - 60s and 70s Rock Playlist - Duration: 2:10:36. MoMo Lisa Recommended for you Kniha Pohřbené tajemství Přidat komentář. Terka1975. 13. dubna. Karen je sympaťačka, příběh byl svým způsobem zvláštní a na mě působil příliš jednoduše. ... Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohř ... Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Knihy Dobrovský ... . ... Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... Pohřbené taj...

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbené tajemství.pdf

POPIS

Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. A poklad to není jen tak ledajaký: Alicin dědeček sem na konci války zakopal se svým parťákem dvě vzácné motorky. Jenže když Alice zorganizuje jejich vyproštění, dočká se nepříjemného překvapení – najde nejen motocykly, ale i mrtvolu mladého sportovce… v botách značky Nike z roku 1995… a s dvěma střelami v těle. Jak spolu souvisí obě záležitosti, které od sebe dělí padesát let, se začne ptát detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová z edinburské jednotky starých případů. Aby rodiny, které ztratily milovaného člověka, dostaly odpovědi, na něž mají právo a nikdy na ně není pozdě. Ne každý ovšem sdílí Kareninu touhu po spravedlnosti – a to nejen lidé, pro které vražda znamená pohodlné řešení rodinných či finančních problémů, ale bohužel i Karenini kolegové v nejvyšších policejních kruzích.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbené tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Pohřbené tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY