Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7

Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 - Angela Marsonsová | Dcparkrx.org

...e a informace o knize Zlámané kosti od autora Angela Marsons s původní názvem knihy Broken Bones ... E-kniha: Případy Kim Stoneové 7: Zlámané kosti | Knihy.ABZ.cz ... . Nepřihlášen. Uživatelé (0) ... Série Případy Kim Stoneové. Díl v sérii: 7: Další díly v sérii Případy Kim Stoneové ... Zlámané kosti (Případy Kim Stoneové 7) Angela Marsonsová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone: Zlámané kosti ... ... . Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Zlámané kosti (Případy Kim Stoneové 7) Bežná cena: 14,96 € e-kniha za: 10,40 € ... Kniha: Případy Kim Stoneové 7: Zlámané kosti (Angela Marsons). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Zlámané kosti. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Zlámané kosti. Případy Kim Stoneové. MARSONSOVÁ Angela. Info: Euromedia Group - Kalibr, 2019 (1.) - váz., 344 str. Případy Kim Stoneové 6: Pohřbená pravda Angela Marsons • 6. diel série Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Zlámané kosti (Případy Kim Stoneové 7) ... dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu…...

INFORMACE

AUTOR
Angela Marsonsová
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7.pdf

POPIS

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě - dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.

Chcete si přečíst knihu?Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Marsonsová. Číst Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY