Listonoš vítr

Listonoš vítr - Radek Malý | Dcparkrx.org

...lého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální, takže knížka Listonoš vítr bude literárním i výtvarným objevem pro všechny vnímavé malé čtenáře a jejich rodiče ... Listonoš vítr | CzechLit ... . Knihu úvodním slovem doprovodila Bohumila Grögerová. In 2012, »Listonoš vítr« won the most significant Czech literary awards in the children's book category - »Magnesia litera« and »Zlatá stuha«. In 2013, it won the international award »White Raven«. The book charms with poignant poems about the rustle of leaves and paper, the festival of the fall forest, chestnuts, pumpkins, and ... proč listonoš? neregistrovaný ... Listonoš v ... Listonoš vítr | CzechLit ... . In 2013, it won the international award »White Raven«. The book charms with poignant poems about the rustle of leaves and paper, the festival of the fall forest, chestnuts, pumpkins, and ... proč listonoš? neregistrovaný ... Listonoš vítr autor: Malý Radek doporučená cena: 269 K ... Malý, Radek: Listonoš vítr Sbírka básní Radka Malého Listonoš vítr je přesvědčivým důkazem, že vyrazit s kočárkem do parku nemusí být nudnou povinností. Obzvlášť pokud miminko dřímá, začne se tatínek kamarádit s větrem a snadno se stává básníkem. Listonoš vítr. Kdo napsal knihu Listonoš vítr? Autorem je Pavel Čech, Radek Malý. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Verše Radka Malého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální, takže knížka Listonoš vítr bude literárním i výtvarným objevem pro všechny vnímavé malé čtenáře a jejich rodiče. Knihu úvodním slovem doprovodila Bohumila Grögerová. Listonoš vítr je obsahově i výtvarně výjimečná knížka, z níž na čtenáře zavane jemný dech podzimních mlh, v nichž tančí padající listy. Verše Radka Malého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální. Básník Radek Malý, dnes již uznávaná osobnost mladé básnické generace, napsal pásmo nápaditých veršů o podzimu, a výtvarník Pavel Čech, uznávaná osobnost současného českého komiksu, je doprovodil svými křehkými, snovými ilustracemi. Vznikla nádherná knížka, z níž na čtenáře zavane jemný dech podzimních mlh, v nichž tančí padající listy. Listonoš vítr. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Cena Magnesia Litera pro děti a mládež...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Listonoš vítr.pdf

POPIS

Cena Magnesia Litera pro děti a mládež 2012. Básník Radek Malý, dnes již uznávaná osobnost mladé básnické generace, napsal pásmo nápaditých veršů o podzimu, a výtvarník Pavel Čech, uznávaná osobnost současného českého komiksu, je doprovodil svými křehkými, snovými ilustracemi. Vznikla nádherná knížka, z níž na čtenáře zavane jemný dech podzimních mlh, v nichž tančí padající listy. Verše Radka Malého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální.

Chcete si přečíst knihu?Listonoš vítr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Listonoš vítr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY