Rackomix

Rackomix - Milada Rezková, | Dcparkrx.org

...stane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa ... RAKETA - časopis - YouTube ... . A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. Rackomix (3-6) - Kompletní nálož komiksů Doktora Racka z časopisu Raketa plus bonusov ... RAKETA - časopis - YouTube ... . Rackomix (3-6) - Kompletní nálož komiksů Doktora Racka z časopisu Raketa plus bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky té... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. Edícia: 1 ISBN: 978-80-86803-53-1 Vydavateľstvo: Labyrint RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. Rackomix Už ten název je geniální! Je to totiž mix dvaceti komiksů legendárního Doktora Racka z časopisu Raketa. A k tomu tam najdete ještě neskutečných dvacet návodů na zlepšení života! To jsou nápady jemně tvůrčí - třeba jak si ušít vlastní košili. Najdete zde ukázkové listovačky časopisem Raketa pro děti 5-10 let, videa z akcí spojených s časopisem Raketa, záznamy z médií i nápady a návody na tvoření. ... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. O autorech. Milada Rezková (*1979) je spisovatelka dětských knih a redaktorka časopisu Raketa. Pět let ... RACKOMIX Milada Rezková, Lukáš Urbánek. Doktor Racek není klacek! Díky němu vznikl macek - přesněji „kompletní nálož" všech devatenácti komiksů, jimiž se už za...

INFORMACE

AUTOR
Milada Rezková,
DIMENZE
8,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Rackomix.pdf

POPIS

Kniha má 2 verze obálky: žlutou a modrou - náhodný výběr. Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař.

Chcete si přečíst knihu?Rackomix ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Rezková,. Číst Rackomix Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY