Putování naším pravěkem

Putování naším pravěkem - Martin Košťák, | Dcparkrx.org

... naším pravěkem Autor: Košťák, Martin a Mazuch, Martin Nakladatel: Granit EAN: 9788072960781 ISBN: 978-80-7296-078-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Putování naším pravěkem - Muzeum Turnov ... . vydání) Kniha: Putování naším pravěkem (Martin Košťák a Martin Mazuch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Putování našim pravěkem Kniha zve čtenáře na cestu časem od nejmladších geologických útvarů do doby vzniku nejstarších hornin. Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichů i důležité události, které měly zásadní vliv na běh geologických dějin. Autoři ... Putování naším pravěkem - Muzeum Turnov ... . Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichů i důležité události, které měly zásadní vliv na běh geologických dějin. Autoři : Martin Košťák, Martin Mazuch, Stanislav Opluštil, Petr Kraft, Jaroslav Marek, Oldřich Fatka, Václav Kachlík, Jakub Sakala, Karel Martínek, Katarína Holcová, Zlatko Kvaček, Jiří Žák V ydalo nakladatelství Granit v roce 2011 Text knihy vychází z nejnovějších poznatků a objevů, z nichž některé publikovali sami autoři v prestižních časopisech. Putování naším pravěkem. Edited by Martin Košťák - Martin Mazuch, Illustrated by Petr Modlitba - Jiř. Vyd. 1. Praha: Granit, 2011. 192 s. ISBN 9788072960781. Další for...

INFORMACE

AUTOR
Martin Košťák,
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování naším pravěkem.pdf

POPIS

Kniha zve čtenáře na cestu časem od nejmladších geologických útvarů do doby vzniku nejstarších hornin. Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichů i důležité události, které měly zásadní vliv na běh geologických dějin. Z každého útvaru je představeno několik charakteristických nalezišť včetně popisu jejich současného stavu a možností sběru studijního materiálu. Text vychází z nejnovějších poznatků a objevů, z nichž některé publikovali sami autoři v prestižních časopisech. Fotografie lokalit a fosilií doplňují moderní rekonstrukce od Petra Modlitby a Jiřího Svobody, dvou předních postav současného paleoartu. Vyobrazené zkameněliny pocházejí z Chlupáčova muzea historie Země Univerzity Karlovy v Praze, Přírodovědecké fakulty, nesoucího jméno vynikajícího českého geologa a paleontologa profesora Ivo Chlupáče. Kniha je určena všem zájemcům o dávnou i nedávnou historii naší planety a vývoj života především na našem území.

Chcete si přečíst knihu?Putování naším pravěkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Košťák,. Číst Putování naším pravěkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY