Made in Korea II

Made in Korea II - Miriam Löwensteinová, | Dcparkrx.org

...Popis: 1× kniha, brožovaná, 448 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... The Truth About... Early Korean Squier Strats | Planet Botch ... . vydání) A "KC" prefix was introduced on Korean-made instruments in 1997, designating instrument made in Korea at the Cort factory. The letter prefix is followed by an eight-digit number, the first two digits of which identify year of manufacture, (i.e., 97 for 1997, 98 for 1998, etc.). The remaining six digits are the unit identifier, but they are ... This includes the CN/VN Fender Squier, the E9, S9 and S10 models. The exceptions to this a ... Squier by Fender Stratocaster II Made in Korea -1989 - YouTube ... ... This includes the CN/VN Fender Squier, the E9, S9 and S10 models. The exceptions to this are the 87' E7 and E10 models built by Young Chang The Squier II models also came with silver headstock logos. They include strats with E9, S9, M1 and J1 serial numbers. The Squier IIs were the only silver logo Squiers to come with a thin laminate body. Why Korea was split at the 38th parallel after World War II. North and South Korea have been divided for more than 70 years, ever since the Korean Peninsula became an unexpected casualty of the ......

INFORMACE

AUTOR
Miriam Löwensteinová,
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Made in Korea II.pdf

POPIS

Pokračování úspěšného sborníku Made in Korea přináší dalších třicet sedm pohledů na rozdělený poloostrov. Korea není jen K-pop a K-drama s uniformně upravenými krásnými tvářemi. Nedá se ani redukovat na absurdní režim, ideologii čučche, hladomory a útěky. Koreji není možné přiřadit jediné adjektivum. Je tradiční i globalizovaná, svázaná tuhými pravidly i svobodná. Je to plnokrevná země se složitou, poněkud jednostranně líčenou historií, širokým spektrem vzájemně se prostupujících náboženských a myšlenkových systémů, rituálů, symbolů a kódů nám důvěrně známých i zcela cizích. Na to, co je Korea, se soustřeďuje druhý díl knihy Made in Korea, v němž autoři znovu poupravují mýty a zjednodušené pohledy Korejců na sebe samé. Publikace je dílem vyučujících a studentů oboru koreanistika Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, kteří v jednotlivých studiích představují témata podle svého zájmu a odbornosti. Výsledkem je sedmatřicet příspěvků se snahou o objektivní i poučený pohled na to, co lze Koreji přisoudit jako typické.

Chcete si přečíst knihu?Made in Korea II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miriam Löwensteinová,. Číst Made in Korea II Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY