Setkání v Bílé dámě, s vraždou

Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, | Dcparkrx.org

...dchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou (Josef Škvorecký, Zdena ... ... ... Zobrazit celý text Setkání v Bílé dámě, s vraždou Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice. Zboží ze stejné kategorie - Setkání v Bílé dámě, s vraždou Setkání v Bílé dámě, s vraždou Detektivní encore. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro ... Setkání: Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Josef Škvorecký ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Autor: Zdena Salivarová - Josef Škvorecký ... Hledáte Setkání v Bílé dámě, s vraždou od Josef Škvorecký,Zdena Salivarová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Setkání v Bílé dámě, s vraždou Autor: Salivarová, Zdena a Škvorecký, Josef Nakladatel: Ivo Železný EAN: 9788023737943 ISBN: 80-237-3794-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 206 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2003 Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce D...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
11,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Bílé dámě, s vraždou.pdf

POPIS

V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí divoké kanadské přírody a viktoriánského hotelu u jezera. Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice.

Chcete si přečíst knihu?Setkání v Bílé dámě, s vraždou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Bílé dámě, s vraždou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY