Moderní molekuly v onkologii

Moderní molekuly v onkologii - Jan Hugo, | Dcparkrx.org

...na svém povrchu zmnoží molekuly MHC II a začnou vylučovat prozánětlivé cytokiny ... Moderní molekuly v onkologii - Samuel Vokurka, Jan Hugo ... ... . Výsledkem reakce je vstup CD8 + lymfocytů, NK buněk a granulocytů do nádorového prostředí a jejich cytotoxické působení. Moderní molekuly v onkologii. VOKURKA Samuel. dostupnost neznámá ... Hodnocení uživatelů. Onkologie v kostce. VOKURKA Samuel. dostupnost neznámá ... rastový faktor a ďalšie). Malé molekuly, schválené pre používanie v liečbe zhubných ochorení, sú uvede ... Kniha: Moderní molekuly v onkologii | Knihy.ABZ.cz ... . Malé molekuly, schválené pre používanie v liečbe zhubných ochorení, sú uvedené v tabuľke 3. Malé molekuly na rozdiel od monoklonových pro-tilátok sa podávajú perorálne a nie intravenózne. Sú menej špecifické ako monoklonálne protilátky (10), niektoré z nich (sunitinib, sorafenib) zasahujú viacej Nejvíce se používají v onkologii, revmatologii, dermatologii, gastroenterologii, neurologii, ale i v jiných oborech. ... Biologická léčba je zacílená pouze na molekuly nebo pochody, které jsou jen v nemocných buňkách a v normálních buňkách se buď nevyskytují nebo jen v malé míře. Tím, že biologická léčba působí jen ... Moderní molekuly v onkologii-- autor: Vokurka Samuel, Hugo Jan Norma a instituce-- autor: Weinberger Ota Perioperační medicína-- autor: Nicholls Anthony, Wilson Iain. Komentáře ke slovu koncizní, koncisní ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Hugo,
DIMENZE
11,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní molekuly v onkologii.pdf

POPIS

Fundovaný, přehledný, kompletní a přitom koncizní průvodce „novými léky“, které se do klinické praxe v onkologii dostaly a dostávají v posledních letech. Větší část těchto látek je běžně řazena pod pojem biologická, resp. cílená léčba, kniha je však komplexnější a obsahuje také nová chemoterapeutika, resp. nová radiofarmaka. Z nepřeberného množství údajů, které každou látku při vstupu na trh provázejí, vybral autor s ohledem na svou klinickou zkušenost určité minimum, které je pro onkologa prakticky významné. Text je doplněn schématy umožňujícími snadné pochopení mechanismu účinku. Kniha nabízí rychlou orientaci v nových látkách užívaných v onkologické léčbě.

Chcete si přečíst knihu?Moderní molekuly v onkologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hugo,. Číst Moderní molekuly v onkologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY