Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním

Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním - Natalja Čub | Dcparkrx.org

...víte se, která zvířátka bydlí v lese, jaké tam rostou stromy, proč prší nebo odkud se berou šišky ... Tip Příběhy ze statku: Moje první čtení - vybersi24.cz ... . Fragment Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním (978-80-253-4204-6) Půvabná knížka o krásách lesa pro nejmenší objevitele. Přijměte pozvání na objevitelskou procházku a prozkoumejte jedno z nejkouzelnějších míst na světě - les. Provázet vás bude malý medvídek a nuda s Přijměte pozvání na objevitelskou procházku a prozkoumejte jedno z nejkouzelnějších míst na světě - les. Provázet vás bude malý medvídek a nuda s ním opravdu ne…, EAN:9788025342046, rok vydania:2019/06, po ... Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním - KOSMAS.cz ... . Provázet vás bude malý medvídek a nuda s ním opravdu ne…, EAN:9788025342046, rok vydania:2019/06, počet strán:48, väzba:viazaná s laminovaným poťahom, rozmer:250 x 250 mm, hmotnosť:0.53, edícia Kupte knihu Medvídek v lese od Natalja Čub na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha: Medvídek v lese (Natalja...

INFORMACE

AUTOR
Natalja Čub
DIMENZE
7,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním.pdf

POPIS

Přijměte pozvání na objevitelskou procházku a prozkoumejte jedno z nejkouzelnějších míst na světě – les. Provázet vás bude malý medvídek a nuda s ním opravdu nebude! Dozvíte se, která zvířátka bydlí v lese, jaké tam rostou stromy, proč prší nebo odkud se berou šišky. Krásné a veselé obrázky vás nejen zaujmou, ale díky jednoduchým úkolům, vtipně zasazeným do příběhu, se budete do tohoto překrásného lesa rádi vracet.

Chcete si přečíst knihu?Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Čub. Číst Medvídek v lese: Vydej se s ním za poznáním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY