Klinická dermatovenerologie 1. díl

Klinická dermatovenerologie 1. díl - Jana Hercogová, | Dcparkrx.org

...venerologie 1. díl. ... Publikováno. 4 ... Kniha Klinická dermatovenerologie 1. díl - Hercogová Jana ... ... . 6. 2019. Více o knize. Cena. 1 500 Kč. 1 230 Kč ... Klinická dermatovenerologie 1. díl Hercogová Jana, kolektív autorov. Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. Klinická dermatovenerologie 1. díl O ... Klinická dermatovenerologie od 38,49 € - Heureka.sk ... . Klinická dermatovenerologie 1. díl Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. Kniha Klinická dermatovenerologie 1. díl - 25 000 medicínskych kníh z medicíny kúpite v kníhkupectve na medicinskaliteratura.sk Klinická dermatovenerologie 1. díl ... Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Klinická dermatovenerologie od Jana Hercogová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Jana Hercogová,
DIMENZE
7,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická dermatovenerologie 1. díl.pdf

POPIS

Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. Snažili jsme se nevynechat žádné aktuální téma, včetně v učebnicích dosud nepublikovaných témat (genetika, imunologie, molekulární diagnostika, dermatózy u vybraných skupin pacientů, transplantace, kůže a terorismus, dermatoskopie, trichoskopie, historie dermatovenerologie). Protože dermatovenerologie je vizuální obor, kladli jsme důraz na obrazovou dokumentaci a přehlednost. Kniha má přes tisíc fotografií, stovky histopatologických fotografií a stovky tabulek, je jednotně členěná a graficky zpracovaná tak, aby se v ní dalo snadno orientovat. Kniha je psána česky nebo slovensky, zahrnuje překlady názvů nemocí do druhého jazyka a překlady názvů nemocí do angličtiny, němčiny, event. i francouzštiny. Každá nozologická jednotka má uvedena synonyma, pokud existují, a vysvětlení původu názvu dermatóz. Součástí textů jsou kódy nemocí podle mezinárodní klasifikace (ICD-10), kódy vzácných nemocí (ORPHA). Důraz klademe na jednotnou odbornou terminologii, kterou jsme se snažili sjednotit na základě současného konsenzu International League of Dermatological Societies, publikovaného roku 2017.

Chcete si přečíst knihu?Klinická dermatovenerologie 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Hercogová,. Číst Klinická dermatovenerologie 1. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY