Bára Votíková: Trochu jinak

Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | Dcparkrx.org

...aně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka ... Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | KOSMAS.cz ... ... . Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět... Název: Bára Votíková - Trochu jinak. Autor: Bára Votíková. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-265-0858-8. EAN: 9788026508588. Objednací kód: NA350078 Jsem Bára. Na jedné str ... Bára Votíková Trochu jinak - Barbora Votíková — Kniha.cz ... . EAN: 9788026508588. Objednací kód: NA350078 Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. Trochu ho podezírám, že i kdybych se do balonu neuměla trefit, stejně by mě tam vzal, aby měl koho dirigovat. Začínala jsem totiž v útoku a on stál na lajně a křičel na mě povely. „Roztáhni to do strany." „Pojď si pro to." „Jdi kolem něj." „Přihraj." Všechno super pokyny. Kniha Bára Votíková: Trochu jinak Přidat komentář. JáraTym. 12. května. Skvělá zajímavá kniha, která je velmi inspirativní, poutavá, a hlavně také humorná a zábavná. ... Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, […] Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Bára Votíková: Trochu jinak Votíková, Barbora Cena: 189 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... S tou jsme se sešli ku příležitosti nedávného vydání její první knížky s názvem Bára Votíková: Trochu jinak. V ní Bára píše o sv...

INFORMACE

AUTOR
Barbora Votíková
DIMENZE
11,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Bára Votíková: Trochu jinak.pdf

POPIS

Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, jak je důležité naučit se nebrat věci tak vážně a nebát se snít.

Chcete si přečíst knihu?Bára Votíková: Trochu jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Votíková. Číst Bára Votíková: Trochu jinak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY