Historie Evropy: Obrazové putování

Historie Evropy: Obrazové putování - Renáta Fučíková, | Dcparkrx.org

...cenzí ; Jen jednou za několik desetiletí může vzniknout taková kniha ... Historie Evropy: Obrazové putování - Renáta Fučíková ... ... . Původní česká kniha, která si klade veliký cíl: seznámit čtenáře s historií Evropy přehlednou, srozumitelnou, ale především čtivou formou. Kniha, ve které je všechno podstatné, ale zároveň není ... Výsledná publikace s názvem Historie Evropy. Obrazové putování předkládá čtenářům od zhruba deseti let dějiny Evropy od kromaňonců po družice v sedmdesáti kapitolách; kresby historických postav s komiksovými bublinami u úst obtéká výkladový text a na konci každého oddílu čeká čtenáře přehledná sumarizace ... Historie Evropy - Obrazové putování - Obrazové putování - Renát ... Historie Evropy. Obrazové putování ... ... Historie Evropy - Obrazové putování - Obrazové putování - Renáta Fučíková . Jen jednou za několik desetiletí může vzniknout taková kniha. Původní česká kniha, která si klade veliký cíl: seznámit čtenáře s historií Evropy přehlednou, srozumitelnou, ale především čtivou formou. Jen jednou za několik desetiletí může vzniknout taková kniha. Původní česká kniha, která si klade veliký cíl: seznámit čtenáře s historií Evrop...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Fučíková,
DIMENZE
8,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie Evropy: Obrazové putování.pdf

POPIS

Největší původní vydavatelský projekt pro děti a mládež. Jen jednou za několik desetiletí může vzniknout taková kniha. Původní česká kniha, která si klade veliký cíl: seznámit čtenáře s historií Evropy přehlednou, srozumitelnou, ale především čtivou formou. Kniha, ve které je všechno podstatné, ale zároveň není zahlcena nesrozumitelnými pojmy a letopočty. S její pomocí začnou i malé děti vnímat poznávání dějin jako úžasné dobrodružství. Rozměrné a působivé ilustrace zanechají nesmazatelný dojem. V bublinách připomínajících komiks mohou děti číst jednoduchá sdělení.Největší původní vydavatelský projekt pro děti a mládež. Starší děti ocení, že dějinné události jsou zde představeny jako živé příběhy. Rozdělení na 70 kapitol a časová osa dole pod ilustracemi jim pomohou dát si obsah knihy do souvislosti slátkou probíranou ve škole. Studenti si doplní všeobecný přehled a lépe pochopí časové, geografické i myšlenkové souvislosti v mohutném toku evropských dějin. Pro dospělé je tato kniha příležitostí vymanit se ze zjednodušeného pohledu na dějiny, který, ač si to neradi přiznáváme, prorostl hluboko do našeho vnímání jako důsledek nesvobodného školství z doby totality. Pro rodiny, učitele i celé třídy pak může být inspirací k diskusím o širším smyslu a významu dějin. A všichni bez rozdílu se mohou potěšit knihou jakožto jedinečným předmětem, který stojí za to mít ve své blízkosti. Renáta Fučíková, autorka ilustrací i konečné podoby textu, získala za své knihy určené dětem mnohá významná ocenění doma i v zahraničí. Na textové části se podílela také další renomovaná autorka knih pro děti Daniela Krolupperová. Z hlediska věcné správnosti text i ilustrace posoudila historička Václava Kofránková.

Chcete si přečíst knihu?Historie Evropy: Obrazové putování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Fučíková,. Číst Historie Evropy: Obrazové putování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY