Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher

Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher - Jason Schreier | Dcparkrx.org

...o geniální jednotlivce někde v garáži, nebo stohlavé týmy ... Jason Schreier: Krev, pot a pixely — Libresso Books & Coffee ... . ... Kupte knihu Krev, pot a pixely (Jason Schreier) s 30 % slevou za 230 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoherDokončit hru je pro hráče výzva. Pro vývojáře peklo...Výroba dnešních herních blockbuste ... Krev, pot a pixely | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Pro vývojáře peklo...Výroba dnešních herních blockbusterů si v ničem nezadá s jejich filmovými protějšky. Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení v Krev, pot a pixely. ... Host. Podtitul: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher Autor: Jason Schreier. Ochrana: sociální DRM ... potu a pixelech bere čtenáře na výpravu do zákulisí videoherního světa. Během ní ukazuje, kolik dřiny stojí za každým napínavým questem, zábavným levelem a ... E-kniha Krev, pot a pixely od Jason Schreier. Elektronické knihy v různých formátech. ... Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher. Manufacturer: HOST. Další varianta: ... Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher : Název v originále Blood, Sweat, and Pixels ... Kupte e-knihu Krev, pot a pixely od Jason Schreier na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher. Jason Schreier. Dokončit hru je pro hráče výzva. Pro vývojáře peklo. Listen to BALAZ A HUBINAK_FM 28.6.2019 by Rádio_FM for free. Follow Rádio_FM to never miss another show. Krev, pot a pixely - Neuvěřitelné turbulentní příběhy ze zákulisí tvorby digitálních her . Hodnocení produktu: 0%. Novinář Jason Schreirer vyzpovídal stovky profesionálů z velkých studií, jako jsou BioWare, Blizzard nebo LucasArts, i malé nezávislé týmy. V Krvi, potu a pixelech bere čtenáře......

INFORMACE

AUTOR
Jason Schreier
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher.pdf

POPIS

Dokončit hru je pro hráče výzva. Pro vývojáře peklo. Výroba dnešních herních blockbusterů si v ničem nezadá s jejich filmovými protějšky. Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení vývojářů, kteří často pracují na hranici finančního i osobního zhroucení. A je lhostejné, zda jde o geniální jednotlivce někde v garáži, nebo stohlavé týmy. Novinář Jason Schreirer vyzpovídal stovky profesionálů z velkých studií, jako jsou BioWare, Blizzard nebo LucasArts, i malé nezávislé týmy. V Krvi, potu a pixelech bere čtenáře na výpravu do zákulisí videoherního světa. Během ní ukazuje, kolik dřiny stojí za každým napínavým questem, zábavným levelem a přiměřeně neporazitelným bossem. Kolik uměleckých výzev, technických překážek, tržních požadavků a korporátních výmyslů musejí vývojáři překonat. A že za dobrou hru se často platí i zdravím a osobním životem.

Chcete si přečíst knihu?Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Schreier. Číst Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY