Velké maličkosti

Velké maličkosti - Jodi Picoultová | Dcparkrx.org

... příznačně Velké maličkosti shrnuje zatím opomíjené snímky, Velké maličkosti svědčí o tom, že dobře udělala ... Eva Vontorová: Každodenní velké maličkosti - YouTube ... . Obsáhlé rešerše stály za zrodem skvělého románu, třebaže smutného a bolestného. Jodi Picoultová vypráví s nesmírnou empatií a jemností, hraje si s detaily a nastavuje zrcadlo rasismu z mnoha úhlů. Všechny informace o produktu Kniha Velké maličkosti - Picoultová Jodi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké maličkosti - Picoultová Jodi. Velké maličkosti. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. ... Velké maličkosti - Jodi Picoult - Megaknihy.cz ... . Velké maličkosti. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Tato kniha je jedna z nejtěžších, co jsem četla. Do poličky s top tituly mé knihovny putovala automaticky po dočtení poslední stránky, pro její aktuálnost, nálehavost ... Objednávejte knihu Velké maličkosti v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zveme Vás na výstavu obrazů na hedvábí od Evy Vontorové v Galerii Lara. Výstava potrvá od 27. října do 6. prosince 2017. Velké maličkosti - audiokniha obsahuje dosud nevydané nahrávky z archivu Českého rozhlasu z vystoupení, v nichž účinkuje Jan Werich. Další z řady titulů se zvukovými záznamy vystoupení Jana Wericha před rozhlasovým mikrofonem nazvané příznačně Velké maličkosti shrnuje zatím opomíjené snímky, které vycházejí ... Velké maličkosti . Další z řady titulů se zvukovými záznamy vystoupení Jana Wericha před rozhlasovým mikrofonem nazvané příznačně Velké maličkosti shrnuje zatím opomíjené snímky, které vycházejí vůbec poprvé! Lidské tělo v příslovích a rčeních 1. Vydáno dne 03.09.2011 od Jana Skřivánková. V dnešním článku si můžete přečíst, co znamená, pokud máte uši vypůjčené od čerta, když máte mít oči na šťopkách, nebo když děláte něco od oka. Knihy Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Společenský román Velké maličkosti. Velké maličkosti. Jodi Picoultová ... Kniha Velké maličkosti je silný příběh, který se rozhodně nečte snadno. Nemůžete si od ní odskočit a nezůstat myšlenkami u slov, která se vám vpíjí do duše. Vím, že rasismus je všudypřítomný, setkáváme se s ním dnes a denně, ale v této knize nás uhodí do očí ta neuvěřitelná nenávist, o které jsem si myslela, že již není možná. > Beletrie > Romány a povídky > Společenské > Velké maličkosti. Velké maličkosti Jodi Picoultová . Skladem 5+ ks 339 Kč ... Autorka Velké Maličkosti zasadila do nemocnice. Hlavní hrdinka je černoška Ruth. Pracuje jako sestra na porodním oddělení. Má dvacet let zkušeností, pacientky ji mají rády. Chová se ke všem rodi...

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová
DIMENZE
11,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké maličkosti.pdf

POPIS

Co byste poslechli vy – příkaz, nebo svoje svědomí? Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili ze smrti novorozence – syna bílého amerického fašisty. Ruth je totiž černoška. Je však v tomto případu důležité, jakou má kdo pleť? Nebo je to jenom zástěrka pro předsudky a přesvědčení, které řídí životy nás všech?

Chcete si přečíst knihu?Velké maličkosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová. Číst Velké maličkosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY