Pomsta

Pomsta - Sandra Brown | Dcparkrx.org

...druhý projekt s originálním názvem Revenge, na kterém Madeleine Stowe spolupracovala ... Pomsta / Revenge (TV seriál) (2011) | ČSFD.cz ... . -Henry Czerny s režisérem Phillipem Noycem v minulosti již spolupracoval, a to na snímku Jasné nebezpečí (1994). Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Directed by Lordan Zafranovic. With Tereza Brodská, Ivana Chýlková, Zlata Adamovská ... Sladká pomsta 8 diel - video | Online videa, 3gp videa ... ... . Directed by Lordan Zafranovic. With Tereza Brodská, Ivana Chýlková, Zlata Adamovská, Jirí Bartoska. The dramatic story of a successful, egotistic man whose family life is wrecked practically overnight, is set in present-day Prague. A disappointed, deserted man, after his divorce, is alone with his sensitive teenage daughter Klara. When he finds out that she is having an affair with an ... Seriál Pomsta už vysielali v Bulharsku, Chorvátsku, Estónsku, Grécku, Maďarsku, Poľsku, Pakistane, Ukrajine, Srbsku, Rusku, Rumunsku, ba dokonca aj v Českej republike na TV Barrandov. Seriál sa skladá z dvoch sérií a dokrútený bol práve tento rok. Vymenované krajiny ho stihli vysielať a naďalej vysielajú v posledných mesiacoch. Pomsta je instinkt, který je nám vrozen, a zvířátko v nás ukryté není snadné přemluvit. Ovšem pokud mu podlehneme, vrátí se jako bumerang. To můžu potvrdit. Byla to hloupost, nepřiznala jsem pár euro, ale za nepoctivost číšníka jsem se pomstila recepční. Co když za to byla nespravedlivě potrestaná? Kaska PORAYSKA-POMSTA of University Colle...

INFORMACE

AUTOR
Sandra Brown
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomsta.pdf

POPIS

Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.

Chcete si přečíst knihu?Pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Brown. Číst Pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY