Až včera dorazíš

Až včera dorazíš - Rebeca Steadová | Dcparkrx.org

...a dorazíš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Až včera dorazíš ... Až včera dorazíš - Apokryf.cz ... . Až včera dorazíš od 195 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Vážení zakazníci, až do odvolání byl provoz e-shopu přerušen! Až včera dorazíš. Knihy Fenix; Knihy; Dětské; Až včera dorazíš. Rebeca Steadová Ke knize "Až včera dorazíš" doporučujeme také: Ostrov v Ptačí ulici Orlev, Uri Cena: 239 Kč Karolína Procházková, Iva Cena: 232 Kč Dárce Lowryová, Lois Cena: 208 Kč Modrá krev Brezina, Thomas Cena: 169 Kč Odpad Mulligan, Andy Cena: 208 Kč ... Až včera dorazíš - Rebeca Steadová. Dvanáctiletá Miranda jednoho dne dostane podivný ... Kniha: Až včera dorazíš - Rebeca Steadová | Knihy.ABZ.cz ... ... Až včera dorazíš - Rebeca Steadová. Dvanáctiletá Miranda jednoho dne dostane podivný vzkaz od neznámého pisatele: Musíš mi napsat dopis. Teď ještě... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Dvanáctiletá Miranda začne zničehonic zažívat...

INFORMACE

AUTOR
Rebeca Steadová
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Až včera dorazíš.pdf

POPIS

Dvanáctiletá Miranda začne zničehonic zažívat spoustu podivných věcí. Nejdřív se s ní přestane bavit její nejlepší kamarád. Nebo to všechno snad začalo ještě dříve? Poté dostává zvláštní vzkazy se záhadným obsahem. Kdo je píše a odkud o ní všechno ví? Kam se ztratil náhradní klíč od bytu? Je opravdu možné cestovat časem? A kdo je ten šílenec na rohu, který vykřikuje něco o kapsabotě a knihasáčku? Miranda se vydává na napínavou cestu, během které do sebe začne všechno zapadat a na jejímž konci stojí fascinující odhalení.

Chcete si přečíst knihu?Až včera dorazíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebeca Steadová. Číst Až včera dorazíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY